نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/19      15:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:328


نسخه چاپی
بارش برف در محورهای آذربایجان شرقی
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از بارش برف در تمامی محورهای مواصلاتی استان خبر داد و گفت:رانندگان زنجیر چرخ به همراه داشته و وسائط نقلیه خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"رضا کریم نژاد"در تشریح این خبرگفت:برابر آخرين گزارش های دريافتي از پاسگاه هاي پليس راه و تيم هاي گشتي اعزامي به محورهاي مواصلاتي ، در حال حاضر در تمامی محورهاي مواصلاتي استان بارش برف شروع شده و در گردنه ها و مناطق کوهستانی کولاک گزارش شده است.

وی افزود: در پي اين بارش ها سطع جاده ها لغزنده بوده و لازم است کليه رانندگان وسائط نقليه سبک و سنگين با رعايت سرعت مطمئنه در جاده ها تردد کنند تا شاهد حوادث ناگوار ترافيکي نباشيم .

این مقام انتظامی ادامه داد: رانندگي در هواي برفی و باراني داراي شرايط خاص خود است و چنانچه اصول ايمني در رانندگي در اين شرايط رعايت نشود ، سبب بروز حوادث جبران ناپذير خواهد شد.

سرهنگ "کریم نژاد" در پایان تصریح کرد: رانندگان وسایل نقلیه در شرايط جوي نامساعد،قبل از سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن و داشتن زنجیر چرخ اطمینان حاصل کرده و در صورت امکان از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون