نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      12:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی
خدمات ارزشمند کارکنان پلیس همدان در سرما و گرما قابل تقدیر است
گروه استان ها- همدان - نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان گفت:پلیس همدان در سرما و گرما خدمات ارزشمندی به مردم ارائه می کند که قابل تقدیر است.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، آیت الله" طه محمدی"  در دیدار فرمانده و مسئولان انتظامی استان همدان ، با اشاره به تلاش های شبانه روزی کارکنان انتظامی در سطح استان و توفیقات این نیرو در سال 97، گفت: قریب به 2 میلیون جمعیت استان اگر شب را با خیال راحت استراحت می کنند به دلیل امنیتی است که در همدان شاهد آن هستیم .

وی افزود: برخی از اقدامات نمود بیرونی دارد اما برخی دیگر مانند ماموریت بسیار سنگین نیروی انتظامی به لحاظ اینکه ماهیت اخلاقی ، تربیتی و پیشگیری دارد، نمود بیرونی ندارد و خیلی مشخص نیست .

آیت الله طه محمدی بیان داشت: یکی از مظلومیت های نیروی انتظامی این است کارهای بسیار ارزشی و حیاتی انجام می دهد که نمی توان آن را برای مردم بیان کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: مردم باید بدانند چه خدمات و کارهای بزرگی انجام شده بنابراین باید اقدامات و خدمات پلیس در جامعه رسانه ای شود تا مردم در جریان قرار بگیرند.

این مقام مسئول افزود: امنیت یک نعمت مجهول است و مردم باید بدانند که این نعمت الهی چقدر با ارزش می باشد ، پس اگر مردم در جریان اقدامات انتظامی و دستگاه های امنیتی قرار گیرند حتماََ قدر امنیت را بیشتر می دانند.

آیت الله محمدی با اشاره به خدمات ارزشمند کارکنان پلیس استان در سرما و گرما به مردم، گفت: علی رغم همه فشار ها بر کشور بحمدالله امنیت بسیار خوبی داریم که با وحدت و اتحاد داخلی قطعاً پیروزی مردم و شکست دشمنان محقق خواهد شد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان در خاتمه با تاکید بر حفظ ارتباط قلبی با خداوند در همه حال، گفت: کار پلیس انصافاً کار مقدسی است چرا که امنیت را برای مردم فراهم می کند و این کار شما در نزد خداوند ارزشمند و از اجر بالایی برخوردار است.

سردار کامرانی صالح فرمانده انتظامی استان همدان در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات فرهنگی و توفیقات 9 ماهه پلیس استان در حوزه های مختلف ماموریتی را بیان کرد. #   


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون