نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      13:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:190


نسخه چاپی
توقیف 81 راس دام قاچاق در اتوبان تهران – کرج
گروه استان ها –البرز – با تلاش ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان ، یک دستگاه خودرو کامیونت حامل 81 راس دام قاچاق در اتوبان تهران –کرج توقیف شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید جعفر حسینی" جانشین فرمانده انتظامی استان با اعلام این خبر گفت : در راستاي مبارزه با قاچاق دام زنده و کنترل تمامی مبادی رسمی و غیر رسمی برای ممانعت از این پدیده ، ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان به یک دستگاه خودرو کامیونت مسقف به چادر در اتوبان تهران –کرج مشکوک شدند .

وی افزود : بلافاصله دستور توقف خودرو صادر و در بازرسی از آن مشخص شد که ، حامل 81 راس دام (گوسفند ) فاقد هرگونه اسناد ، بارنامه و مجوز دامپزشکي است .

سردار حسینی با بیان این که راننده به همراه خودرو حمل احشام به پلیس آگاهی منتقل شد گفت : ارزش تقريبي کالاي مکشوفه یک میلیارد و 200 میلیون ریال برآورد شده است .

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز، قاچاق را یکی از موانع بروز و حصول اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار کرد : اقتصاد مقاومتی ارجحیت بخشی به بحث تولید داخلی ورفع دغدغه های مردم در بحث تولید و سرمایه گذاری قانونی است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون