نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      15:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:196


نسخه چاپی
کلا هبرداری 7 میلیاردی از مغازه داران شمال تهران
گروه استان ها – تهران بزرگ- فردی که به بهانه توزیع فرآورده های لبنی یکی از شرکت های لبنیاتی از مشتریان خود 7 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، توسط ماموران کلانتری 122 دربند دستگیر شد.

سرهنگ "علی قاسمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهارداشت: یکی از مغازه داران حوزه کلانتری 122 دربند با مراجعه به کلانتری اظهار داشت: یکی از فروشندگان فرآورده های لبنی با مخدوش کردن فاکتورها و تحویل کالا کمتر از تعداد درخواستی توانسته مبلغ 4 میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کند و به محض اینکه به فروشنده معترض شده، وی محل کار خود را ترک و متواری شده است.

وی با بیان اینکه شناسایی مخفیگاه متهم و دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت:  با بررسی مدارک شاکی، مشخص شد که ادعای وی صحت دارد و فاکتورهای وی مخدوش می باشد؛ همزمان با طرح شکایت این مال باخته، 2 نفر دیگر نیز با مراجعه به کلانتری، همان اظهارات مال باخته اول را تکرار کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات پلیسی، مخفیگاه متهم در استان البرز شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی ،  در مخفیگاهش دستگیر شد.

رئیس کلانتری دربند با اشاره به اینکه متهم در مجموع مبلغ 7 میلیارد ریال از 3 مال باخته کلاهبرداری کرده بود، گفت: با دستور قضائی متهم برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر جرایم مشابه به پایگاه اول پلیس آگاهی تهران تحویل داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون