نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:488


نسخه چاپی
ماموران پلیس راه آذربایجان شرقی ناجی بانوی باردار
گروه استان ها-آذربایجان شرقی -ماموران گشت پاسگاه پلیس راه بستان آباد – تبریز با حضور به موقع خودیک بانوی باردار و 5 مسافر دیگر که در کولا ک شدید گرفتار شده بودند رانجات دادند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " رضا کریمی نژاد" سرپرست پلیس راه استان آذربایجان شرقی در نشریح خبر فوق گفت:در پی گزارش دریافتی مبنی به وقوع یک فقره تصادف در گردنه آتاجان آزاده راه پیامبر اعظم (ص) ،بلافاصله گشت پلیس راه بستان آباد – تبریز به سرپرستی سروان پاکروان به محل اعزام شد.

وی افزود:ماموران با حضور در محل متوجه می شوند علاوه بر خودرو های تصادفی، بیش از 30دستگاه خودرو سواری دیگر نیز به علت شدت بارش برف و کولاک شدید در گردنه آتاجان گیر کرده اند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران حین امداد رسانی به رانندگان متوجه نامساعد بودن وضع بانوی باردارشده و وی را به اتفاق5 نفر دیگر از مسافران که 3 نفر از آنان کودک خرد سال بوده را با احساس مسئولیت به موقع با خودرو گشت به پاسگاه انتقال و پس از اسکان و پذیرایی از آنان با دعوت از اکیپ هلال احمر این افراد را تحویل گشت هلال احمر داده اند.

این مقام انتظامی افزود: این ماموران فداکار با توجه به شرایط بد جوی منطقه ، بلافاصله مجددا به محل اعزام و به خودرو های گرفتار در برف نیز امداد رسانی کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون