نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/20      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
سرقت 30 هزار لیتر نفت خام از خط لوله اصلی
گروه استان ها -خوزستان- سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز از کشف 30 هزار لیتر سوخت قاچاق و دستگیری 2 قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد سعید یاری" در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران انتظامی پاسگاه حمید فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز، با اقدامات اطلاعاتی و فنی دقیق، موفق شدند 2 قاچاقی سوخت را که در مسیر خطوط لوله های نفت "اهواز-هویزه" اقدام به حفاری محل عبور نفت خام و نصب شیر بر روی لوله های انتقال کرده بودند شناسایی و با انجام یک عملیات ضربتی در محل حفاری دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان با رویت مأموران پلیس قصد امحا 30 هزار لیتر سوخت قاچاق موجود در خودروهای حامل سوخت را داشتند، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی این محموله ها را بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ یاری اذعان داشت: در این رابطه 2 تانکر توقیف و یک قبضه اسلحه جنگی از قاچاقچیان کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان اهواز در پایان با اشاره به اینکه در اعترافات متهمان مشخص شد مواد سوختی قاچاق در تانکرها به مقصد استان های صنعتی کشور بارگیری می شده است، خاطر نشان کرد: تحقیقات در خصوص این پرونده ادامه دارد و پلیس با اجرای طرح های مبارزه با قاچاق با تمام توان با این پدیده شوم به صورت قاطع و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون