نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      8:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:801


نسخه چاپی
توقیف 2 دستگاه آمبولانس به دلیل سرعت غیرمجاز در اهواز
گروه استان ها- خوزستان- پلیس راهنمایی و رانندگی اهواز، 2 دستگاه آمبولانس که بدون پلاک با سرعت غیر مجاز در سطح شهر تردد کرده و موجب وحشت شهروندان شده بودند را متوقف کرد.
 

به گزارش خبرنگار  پایگاه خبری پلیس، در پی انتشار خبری مبنی بر توقیف 2 دستگاه خودرو آمبولانس و بازداشت کادر اورژانس توسط پلیس راهور، به آگاهی می رساند:  ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ( ۲۰ دی ماه) ماموران  راهنمایی و رانندگی شهرستان اهواز حین گشت زنی در  بلوار چمران‌ با مشاهده یک دستگاه آمبولانس که بدون پلاک و علائم و با سرعت غیر مجاز از چراغ قرمز تقاطع ۱۳ و تقاطع ۹ کیانپارس و تقاطع دوم عبور کرد (مسیر شمال به جنوب بلوار چمران‌ به سمت استانداری و فرمانداری) به نحوی که باعث رعب‌ و وحشت‌ شهروندان  ‌شده بود، در حوالی استانداری خوزستان متوقف کردند.

ماموران پلیس که متوجه وجود نوزاد بدحال در آمبولانس شده بودند بلافاصله آمبولانس را رها و تا بیمارستان علامه کرمی ، آن را مشایعت کردند.

پس از رسیدن به مقصد ، متاسفانه راننده آمبولانس با ماموران درگیر شد که در این رابطه آمبولانس به دلیل نداشتن پلاک و نداشتن گواهینامه راننده راهی پارکینگ شد که متعاقب آن با تعهد دانشگاه علوم پزشکی رفع توقیف می شود.

این گزارش حاکی است، روز چهارشنبه (۱۹ بهمن ماه) نیز گشت خودروی پلیس راهور اهواز  با مشاهده  یک دستگاه آمبولانس بدون بیمار که  ‌فاقد پلاک بود به صورت ممنوعه روی پل چهارم بسیار خطرناک خلاف جهت وسایل نقلیه به سمت سه راه آزادگان در حرکت بود، تذکر ایست دادند اما راننده بدون توجه و تذکر به فرمان پلیس با سرعت بسیار بالا به سمت میدان شهدا در حال حرکت بود که توسط پلیس متوقف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون