نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      8:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:138


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان احشام در تاکستان
گروه استان ها-قزوین- جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان احشام و کشف 450 راس گوسقند سرقتی در شهرستان تاکستان خبر داد.

 

سرهنگ "مهدی حاجیان"در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی سرقت های مکرر احشام در شهرستان تاکستان و ایجاد جو ناامنی بین دامداران، موضوع شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان با تشکیل کارگروه ویژه ای در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان تاکستان قرار گرفت .

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی و تحقیقات فنی پلیسی موفق به شناسایی هویت 5 سارق شدند و پس از کسب دستور نیابت قضائی و عزیمت به استان های غربی کشور، سارقان را در مخفیگاهشان شناسایی و در یک اقدام ضربتی آنها را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین عنوان داشت: با انتقال متهمان به مقر پلیس آگاهی شهرستان در بازجویی فنی ماموران به 15 فقره سرقت در استان های قزوین و زنجان و سرقت 450 راس گوسفتد اعتراف و 4 مالخر را نیز در این خصوص معرفی کردند.

سرهنگ حاجیان خاطر نشان کرد: مالخران نیز در یک عملیات غافلگیرانه در استان "تهران" دستگیر و 450 راس دام از آنان کشف شد.

وی با اشاره به اینکه دام های سرقتی کشف شده و به مال باختگان رد مال شد تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون