نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
ریخته شدن روغن در جاده هراز عمدی نبوده است
گروه استان ها – مازندران - رئیس پلیس راه استان ضمن تکذیب خبر ریختن عمدی روغن در جاده "هراز"، گفت: ریخته شدن روغن در این جاده غیر عمدی و به دلیل نشت روغن خودرو ال 90 سانحه دیده بوده است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا قدمی" با اشاره به انتشار کلیپی از وضعیت محور "هراز" منطقه "بهمن گیر، پیچ شیطان" در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، ضمن تکذیب هرگونه اخباری در خصوص ریختن عمدی روغن در این منطقه،‌ گفت: علت ریخته شدن روغن وقوع سانحه رانندگی و برخورد یک دستگاه خودرو ال ۹۰ با گاردریل کنار جاده بوده است.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در ساعت ۱۱ صبح روز پنج شنبه ۲۰ دی ماه جاری یک دستگاه خودرو ال ۹۰ به علت عدم رعایت سرعت مطمئنه و لغزندگی سطح جاده به واسطه بارش شدید باران با گاردریل بتنی کنار جاده به شدت برخورد می کند که در این حادثه روغن و ضد یخ خودرو ال ۹۰ در سطح جاده ریخته می شود.

وی خاطر نشان کرد: فیلم پخش شده مربوط به قسمت دوم و بعد از وقوع سانحه رانندگی بوده که در فضای مجازی پخش شده  و هیچ گونه عمدی در ریختن روغن در کف جاده از سوی افراد دیگر صحت ندارد.

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه این نقطه از محور هراز از نقاط حادثه خیز به شمار می رود به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: همواره با رعایت قوانین و مقررات راهور سلامت خود و دیگران را تضمین کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون