نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:165


نسخه چاپی
دستگیری سارق با 58 فقره سرقت در کاشمر
گروه استان ها- خراسان رضوي- فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر از دستگيري سارق حرفه اي محتویات داخل خودرو با 58 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ" ابوالقاسم باقري" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي اعلام يك فقره سرقت داخل خودرو در خيابان "قائم" اين شهرستان، ماموران دايره تجسس كلانتري 11 جانبازان شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان احتمالی را در دستور كار خود قرار دادند.

وي خاطر نشان کرد: مأموران دايره تجسس كلانتري 11 با بررسي های میدانی و با افزايش گشت زني های هدفمند در محدوده سرقت انجام شده، موفق شدند متهم را حين سرقت از يك سواري پرايد دستگير و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ باقري با اشاره به اینکه متهم 16 مورد سابقه كيفري را در پرونده خود دارد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجویي هاي علمي پليس به 58 فقره سرقت از داخل خودروهاي پرايد در سطح شهرستان کاشمر اعتراف كرد.

این مقام انتظامی بیان داشت: مأموران با هماهنگي مقام قضائي در بازرسي از مخفيگاه اين متهم موفق شدند، مقادير زيادي اموال سرقتي را كشف و پس شناسايي مال باختگان به آنها تحويل داده خواهد شد.

فرمانده انتظامي شهرستان كاشمر با بیان اينكه اين متهم پس از انجام تحقيقات تكميلي تحويل مراجع قضائي شد، از شهروندان خواست با رعايت تدابير پيشگيرانه از سرقت مانند نصب سيستم دزدگير و استفاده از قفل و تجهيزات ضدسرقت در خودرو خود، سارقان را در انجام سرقت ناكام گذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون