نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      12:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:158


نسخه چاپی
دستگیری سارق حرفه ای با 33 فقره سرقت در بجنورد
گروه استان ها –خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق محتویات خودرو و موتورسیکلت با 33 قفره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" در تشریح این خبر اظهار داشت: در پي اعلام وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو و موتورسيکلت دريکي از شهرک های مرکز استان مراتب در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با قراین و شواهد موجود و بررسی سرقت های صورت گرفته و بر اساس اخبار واصله مشخص شد فردي که از سارقان سابقه دار بوده و در طی سال 3 مرحله به اتهام سرقت منزل و داخل خودرو دستگير و به مراجع قضائی معرفی شده  با هوشیاری و تیزبینی ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

سردار مظاهری با بیان اینکه سارق در تحقيقات اوليه در کلانتري به 16 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کرد، اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

این مقام ارشد انتظامی استان افزود: در ادامه تحقیقات ماموران مشخص شد سرقت های متعددی از سوی سارق انجام شده است و با توجه به سابقه دار بودن متهم کارآگاهان پلیس آگاهی طي درخواستي از مقام قضائي، متهم را برای انجام تحقيقات تکميلي تحويل گرفتند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به اينکه هنگام دستگيري متهم يک دستگاه موتورسيکلت از وی کشف شده بود با بررسی دقیق تر  ناچار لب به اعتراف گشوده و در ابتدا به ارتکاب 5 فقره سرقت موتورسيکلت و انتقال آنها به روستاي محل سکونت خود و فروش به اهالي روستا اعتراف کرد که یکی از مالخران در این رابطه دستگير و از او نیز 2 دستگاه موتورسيکلت کشف شد و در تحقيقات انجام شده از مالخر مشخص شد متهم در سطح روستا تعداد زيادي موتورسيکلت مسروقه را به فروش رسانده است.

سردار مظاهری ادامه داد: در راستای پیگیری پرونده سارق حرفه ای طی هماهنگي قضائي 2 تيم از مأموران به روستای سکونت سارق اعزام و با همکاري متهم و مالخر تعداد 8 دستگاه موتورسيکلت سرقتی کشف که پس از انجام اقدامات کارشناسي احراز اصالت، مسروقه بودن آنها محرز و در بازرسي از منزل پدري متهم چند فقره چک، کارت عابر بانک و ... کشف که پس از بررسي هاي لازم مشخص شد از داخل خودرو سرقت شده اند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: پس از تکميل تحقيقات پلیسی سارق حرفه ای در نهایت به 33 فقره سرقت موتورسیکلت و محتویات خودرو اعتراف کرد و به مراجع قضائی معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون