نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      13:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:10330


نسخه چاپی
خبر خوش مدیر کل بنیاد تعاون ناجا به کارکنان/ پرداخت سهام و سود صندوق ذخیره تحصیلی در دستور کار/ اهتمام بنیاد بر خانه دار شدن پرسنل نیروی انتظامی
گروه ناجا – مدیر کل بنیاد تعاون ناجا ضمن تشریح برنامه های بنیاد از پرداخت سهام صندوق ذخیره تحصیلی و مهرگان خبر داد.
 
 

سردار "هابیل درویش" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ضمن تبریک سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار، اظهار داشت: ارائه خدمات به کارکنان ناجا در اقصی نقاط کشور در مباحث معیشتی، رفاهی و توسعه ناجا از مأموریت های اصلی بنیاد تعاون به شمار می رود که بنا به تدابیر فرمانده ناجا و هیئت رئیسه، بنیاد بایستی مأموریت های خود را بر روی این سه مقوله متمرکز کند.

وی، افزایش خدمات رسانی به پرسنل در بحث معیشت، مسکن و رفاه را از رویکردهای مهم بنیاد تعاون برشمرد و تصریح کرد: براساس برنامه ریزی های اتخاذ شده، در بخش رفاهی با تمرکز بر 2 استان کشور، خدمات خود را به کلیه پرسنل ارائه می دهیم.

این مقام ارشد انتظامی، ارائه خدمات رفاهی به کارکنان در مشهد مقدس را یکی از اولویت های بنیاد برشمرد و افزود: امکانات ما به کارکنان در شهر مشهد مقدس نسبت به سایر نیروهای مسلح کمتر است؛ بنا به تدبیر فرمانده ناجا هر کدام از پرسنل بایستی بتوانند حداقل سالی یکبار با خانواده خود به مشهد مقدس سفر کنند که در این رابطه برنامه های بسیار خوبی در زمینه های آموزشی و رفاهی پیش بینی شده است.

مدیر کل بنیاد تعاون ناجا خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک هزار تخت در مشهد مقدس وجود دارد که در صدد هستیم طی سه سال آینده آن را به 4 هزار تخت در قالب هتل آپارتمان افزایش دهیم که این هدف گذاری کوتاه مدت ما است؛ در هدف گذاری بلند مدت تلاش می کنیم امکانات رفاهی در مشهد مقدس را به 7 هزار تخت افزایش دهیم.

وی بیان کرد: ارائه خدمات ویژه رفاهی در استان های شمالی کشور به کارکنان را از دیگر برنامه های مهم بنیاد تعاون ناجا به شمار می آید.

سردار درویش، خانه دار شدن پرسنل ناجا را از دیگر برنامه های مهم بنیاد تعاون ذکر و بیان کرد: در صدد هستیم تا 6 ماه آینده کارکنان ناجا را در دو بخش خانه های سازمانی و ملکی خانه دار کنیم که تمهیدات لازم در این رابطه اتخاذ شده است.

وی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا پایان سال آینده، تمامی تعهدات خود به پرسنل در سرتاسر کشور و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، عمل کنیم به گونه ای که دیگر هیچ گونه تعهدی به پرسنل از لحاظ مسکن و کد 62 نخواهیم داشت.

این مقام ارشد انتظامی به فاز جدید پروژه های عمرانی در سال 98 در قالب کد 62 اشاره و بیان کرد: اجرای این پروژه همچون گذشته نخواهد بود بلکه در صدد هستیم تا این پروژه ها در  قالب قراردادهای یک ساله تا 18 ماهه به کارکنان واگذار شود.

مدیر کل بنیاد تعاون ناجا به فعالیت قرارگاه تامین مسکن اشاره و تصریح کرد: تلاش می کنیم براساس تعهدات خود و نیز تامین منابع، در کمتر از 6 ماه، بیش از 2 هزار واحد مسکونی را به کارکنان واگذار کنیم؛ همچنین در یک سال آینده بیش از 4 هزار واحد مسکونی به متقاضیان جدید واگذار خواهد شد.

سردار درویش در خصوص صندوق ذخیره تحصیلی، گفت: براساس تصمیمات هیئت مدیره بنیاد تعاون ناجا، سهام صندوق ذخیره تحصیلی به همراه سود متعلقه آن که  6 ماه است، پرداخت خواهد شد که ساز وکار آن انجام و نحوه پرداخت به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی درباره سهام مهرگان، گفت: پرداخت این سهام به کارکنان از اقدامات جدی ما به شما می آید که در روزهای آتی تصمیمات آن اتخاذ می شود.

مدیر کل بنیاد تعاون ناجا، ارائه خدمات مطلوب به کارکنان ناجا را از برنامه های مهم خود در سال 98 اعلام و بیان کرد: تلاش می کنیم از تمام ظرفیت های بنیاد تعاون ناجا در راستای این امر مهم بهره ببریم تا بتوانیم بخشی از زحمات پرسنل ناجا که برای تامین امنیت کشور گام برمی دارند را جبران کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون