نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/22      13:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:323


نسخه چاپی
کشف 385 کیلو حشیش و تریاک در کرمان
گروه استان ها-كرمان- فرمانده انتظامي استان از كشف 385 کیلو و 500 گرم حشیش و ترياك در عمليات ماموران پليس مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"رضا بنی اسدی فر" در تشريح عملیات اول گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی اقدامات اطلاعاتی از قصد قاچاقچيان در حمل موادمخدر به وسيله يك دستگاه خودرو سواري از گلباف به كرمان آگاه شدند.

وی افزود: در این رابطه ضمن هماهنگي با مقام قضائي،2 اكيپ از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان به محور"گلباف-كرمان" اعزام و با رصد مسير تردد قاچاقچيان يك دستگاه تندر ال90 متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و تا یک منزل واقع در شهر کرمان تعقیب کردند.

سردار بنی اسدی فر بیان داشت:ماموران با رعايت حقوق شهروندي وارد منزل موردنظر شده و در بازرسي از داخل پاركينگ121كيلو و800 گرم حشيش و 87 كيلوگرم ترياك را کشف و در این رابطه یک متهم را دستگیر و یک خودرو را توقیف کردند.

وی در ادامه به عملیات دوم پلیس مواد مخدر استان اشاره کرد و افزود: ماموران با رصد حوزه استحفاظی خود دریافتند قاچاقچيان قصد دارند مواد مخدر را از شهرستان های جنوبی استان به کرمان منتقل کنند و ضمن هماهنگي با مقام قضائي و پس از يك سري اقدامات اطلاعاتي ورصد شبانه روزي در محوركرمان -بم به یک دستگاه وانت زامیاد مشکوک و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: در بازرسي از خودرو زامياد  176 كيلو و 700 گرم ترياك كشف و یک متهم دستگیر شد. 
سردار بنی اسدی فر در خاتمه با اشاره به کشف 385 کیلو و 500 گرم مواد مخدر در این عملیات از شهروندان خواست: براي كاهش تبعات اجتماعي ناشي از مصرف مواد مخدر، پليس را در دستگيري قاچاقچيان ياري كنند و هر گونه اخبار در اين باره را از طريق سامانه 110 به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون