نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/23      13:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:389


نسخه چاپی
کشف 11 میلیارد گوشی قاچاق در کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش ماموران پلیس، 279 دستگاه گوشی قاچاق به ارزش 11 میلیارد ریال در شهر کرمانشاه کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "منوچهر امان اللهی" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی کرمانشاه مبنی بر اینکه یک دستگاه خودروی پژو 405 با تعداد زیادی گوشی قاچاق در حال تردد از محور کوزران است، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به شناسایی مسیر حرکتی خودروی حامل کالای قاچاق، افزود: ماموران پاسگاه پس از کمین در محور مورد نظر پس از مدتی تعقیب و گریز موفق به توقیف این خودرو شدند.

سردار امان اللهی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودرو 279 دستگاه انواع گوشی تلفن همراه قاچاق شامل 21 دستگاه آیفون، 58 دستگاه سامسونگ و 200 دستگاه گلکسی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خاطرنشان کرد: بر اساس نظریه کارشناسان، ارزش محموله کشف شده به 11 میلیارد ریال می رسد.

وی همچنین با اشاره به توقیف خودرو و دستگیری یک متهم در این رابطه، از معرفی وی به دستگاه قضائی و صدور احکام لازم خبر داد.

سردار امان اللهی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس برشمرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه کشفیات قاچاق رشد بسیار خوبی نسبت به سال قبل داشته ایم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون