نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/23      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:127


نسخه چاپی
ضارب سکه های تقلبی با بیش از 70 نفر شاکی دستگیر شد
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری جاعلی خبر داد که با ضرب سکه های تقلبی و فروش آن در بازار، از 70 شهروند مبلغی معادل 250 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بود.

 

 

سرهنگ "حمداله علیزاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان در خصوص کلاهبرداری در قالب فروش سکه های تقلبی موضوع در دستور کار کارآگاهان این پایگاه قرار گرفت  و تحقیقات پیرامون این فرد که "سعید" نام داشت، آغاز شد.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی های تکمیلی مشخص شد که سکه های مذکور تقلبی و از جنس "برنج" است و فرد کلاهبردار، این سکه ها را با نام یکی از شرکت های معتبر ضرب و به فروش رسانده است.

وی افزود: در تحقیقات صورت گرفته ضارب این سکه های تقلبی و محل سکونتش شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضائی متهم در دوازدهمین روز از آبان ماه امسال در محل سکونتش واقع در اسلامشهر دستگیر و برای انجام تحقیقات به پایگاه هفتم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد.

سرهنگ علیزاده، تصریح کرد: متهم در تحقیقات انجام شده با اشاره به اینکه بیش از 70 عدد سکه تقلبی ضرب و به قیمت روز در بازار تهران به برخی صرافی ها و  همچنین به مردم به فروش رسانده در اعترافات خود عنوان داشته که دستگاه ضرب سکه جعلی را از محدوده "خلازیر" خریداری و مدتی بعد نیز در همان محله فروخته است.

رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در پایان با اشاره به اینکه تا کنون نزدیک به 70 تن از مال باختگان از این متهم، شکایت کرده و وی برای سپری کردن دوران محکومیت خود در زندان به سر می برد، عنوان داشت: هموطنان عزیز که به این شکل از آنها کلاهبرداری شده می توانند برای اعلام شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون