نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/23      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:141


نسخه چاپی
500 هزار دلار گردش مالی 2 متهم به اخلال در نظام مالی
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 متهم به اخلال در نظام اقتصادی و قاچاق ارز با گردش مالی 500 هزار دلار در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "مجید شجاع"در رابطه با این خبر گفت: با دریافت اطلاعاتی مبني بر خريد و فروش ارز خارجی به صورت گسترده در سطح استان، موضوع به صورت ویژه پیگیری شد.

وی بیان داشت: در تحقیقات مأموران مشخص شد اخلال گران با جمع آوري ارز از سطح استان خراسان جنوبی، ارز موجود را برای کسب منافع اقتصادی به خارج از استان منتقل می کنند که با هدايت عملياتي و تشکیل  تيمي از مأموران پلیس، متهمان شناسایی و دستگیری آنان آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: مأموران با هماهنگی مقام قضائی 2 متهم شناسایی شده در این پرونده را دستگیر کردند که در بررسی تراکنش های مالی این متهمان، تخلفات گسترده مالی و ارزی کشف شد.

سردار شجاع تصریح کرد: متهمان دستگیر شده هنگام روبه رو شدن با اسناد و مدارک غیر قابل انکار جمع آوری شده توسط پلیس، صراحتا به خريد و فروش حدود 500 هزار دلار اقرار کردند که متهمان با تشکیل پرونده به مقامات قضائی استان تحویل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون