نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/23      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:322


نسخه چاپی
بی احتیاطی راننده خاور حادثه آفرید
گروه استان‌ها - گيلان - رئيس پليس راه استان گيلان از مجروح شدن 6 نفر بر اثر برخورد يك دستگاه كاميون باري خاور با يك دستگاه مینی‌بوس مسافربري در محور " فومن – ضیابر " خبر داد.

 

 

سرهنگ " حسین محمدپور " در گفت‌ و گو با خبرنگار پايگاه خبري پلیس، با اعلام اين خبر گفت: در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر وقوع تصادف جرحی در محور " فومن – ضیابر " بلافاصله ماموران پليس و گروه های امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

اين مقام انتظامي با بيان اينكه پس از حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه كاميون باري خاور با یک دستگاه مینی‌بوس مسافربري با 11 سرنشین در محور فومن به ضیابر سه راهی اباتر برخورد كرده افزود: در این حادثه ضمن واژگون شدن مینی‌بوس 5 نفر از مسافران آن و سرنشین كاميون خاور مجروح و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

وی تصريح كرد: كارشناسان پليس راه علت وقوع اين تصادف را عدم توجه به جلوی راننده خاور اعلام كردند.

رئيس پليس راه استان گيلان مهمترین دلایل عدم توجه به جلو از سوی رانندگان را خستگی و خواب آلودگی، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، خوردن و آشامیدن، صحبت با سرنشینان، نگاه کردن به اطراف(مناظر، مغازه‌ها و اشخاص) استعمال دخانیات و تنظیم رادیو یا پخش صوت برشمرد و گفت: تمرکز حواس حین رانندگی باعث کاهش تصادفات می‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون