نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/23      15:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:184


نسخه چاپی
نجات 9 گردشگر گرفتار در کویر "بشرویه"
گروه استان ها- خراسان جنوبی- شب گذشته 9 گردشگر که با 2 دستگاه خودرو در کویر شهرستان بشرویه گرفتار شده بودند، توسط پلیس نجات پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"فاضل مریمی" فرمانده انتظامی شهرستان "بشرویه" در تشریح این خبر گفت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر گرفتار شدن 9 گردشگر با 2 دستگاه خودرو در رمل های کویری شهرستان بشرویه و درخواست امداد آنان، بلافاصله تیم های امداد و نجات یگان امداد پلیس به حوزه کویری بشرویه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بشرویه اظهار داشت: با مشخص نبودن موقعیت دقیق افراد گرفتار شده در کویر، مأموران تمامی مسیرهای فرعی محدوده اعلامی را بررسی کردند که بعد از حدود 2 ساعت جست وجوی طاقت فرسا، گردشگران در عمق کویر مشاهده شدند و با تلاش مأموران خودروها از رمل خارج شد.

سرهنگ مریمی افزود: با توجه به صعب العبور بودن قسمتی از مسیر، مأموران با کمک یک دستگاه خودرو کمک دار محلی خودروها را به مسیر جاده اصلی هدایت کردند و گردشگران به سفر خود ادامه دادند.

وی با توصیه به گردشگران برای بازدید از کویر شهرستان بشرویه تصریح کرد: به دلیل گستردگی کویر، گردشگران بدون همراه داشتن راهنمای محلی که اشراف کامل به این منطقه دارند از سفر به کویر خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون