نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/24      8:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
سارق باطری های خودرو در کرج به دام افتاد
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامي شهرستان کرج از دستگیری سارق لوازم داخل خودرو که اقدام به 100 فقره سرقت باطری خودرو در مناطق مختلف شهر کرده بود، خبر داد .

سرهنگ "حسنعلی فیروزخواه" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام این خبر گفت: مأموران كلانتري 16 حصارک کرج ، حین انجام ماموریت به يك دستگاه پژو 405 که در یکی از محله های حصارک ، پارک شده بود ، مشکوک شدند .

سرهنگ فیروز خواه ادامه داد: ماموران جهت بررسی موضوع به سمت خودرو رفته و راننده را در حالی که مشغول جاسازی باطری ها در صندوق عقب خودرو بود، غافلگیر کردند .

وی گفت : با توجه به پاسخ های ضد و نقیض راننده به سوالات ماموران ، خودرو مورد بازرسی قرار گرفته و از صندوق عقب آن 10 عدد باطري مسروقه كشف و راننده جهت تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل شد.

این مقام انتظامی افزود: متهم که سابقه سرقت دارد در بازجویی ها به 100 فقره سرقت باطري خودرو در مناطق مختلف کرج ، اعتراف كرد و اذعان داشت که باطری های سرقتی را به یک مالخر به مبلغ پایین تر از قیمت واقعی آن فروخته است.

فرمانده انتظامي شهرستان کرج با بيان اينكه تمامی صحنه های سرقت بازسازی و مال باختگان نیز شناسایی شدند، تصریح کرد: تلاش برای دستگیری خريدار اموال مسروقه ، ادامه دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون