نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/24      15:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:259


نسخه چاپی
بار اصلی تامین امنیت بر دوش نیروی انتظامی است
گروه استان ها-یزد- استاندار با اشاره به اینکه تعامل و همکاری مردم و همه دستگاه های دولتی و غیردولتی می تواند شرایط بهتری را برای تولید و حفظ امنیت فراهم کند، گفت: بار اصلی تامین امنیت بر دوش نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "محمدعلی طالبی" در جلسه صمیمی با سردار "میرحیدری" ضمن تشکر از زحمات کلیه کارکنان انتظامی استان اظهار داشت: یزد امروز یکی از امن ترین استان های کشور است.

وی افزود: بار اصلی تامین امنیت بردوش نیروی انتظامی است و تعامل و همکاری مردم و همه دستگاه های دولتی و غیردولتی می تواند شرایط بهتری را برای تولید و حفظ امنیت فراهم کند.

طالبی ادامه داد: در شرایط امروزی ارتباط و تعامل با مردم و جلب مشارکت آنها موجب ایجاد امنیت پایدار می شود که رویکرد بسیار خوب پلیس استان در ارتباط با مردم و حضور در مساجد و محلات در این زمینه بسیار اثربخش است.

استاندار یزد ، ضمن اشاره به این نکته که احساس امنیت از خود امنیت مهم تر است گفت: ارتباط با مردم، نخبگان، اصحاب رسانه و معتمدان محل بسیار مهم است و اگر شهروندان دریابند چشمانی تیزبین است که جامعه را رصد و با مجرمان برخورد می کند قطعا احساس امنیت در جامعه بیشتر می شود.

وی ادامه داد: رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت مردم که امروزه در دستور کار پلیس قراردارد بسیار مهم بوده و جلب مشارکت مردمی و رضایت مندی آنها از نظام را در پی خواهد داشت.

استاندار یزد در خاتمه تصریح کرد: به فرمانداران و بخشداران تاکید خواهد شد که در بحث بهسازی کلانتری و پاسگاه ها و اماکن نیروی انتظامی همکاری لازم را با آن مجموعه داشته باشند.

در ادامه این نشست نیز سردار "محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س)؛ انتصاب دکتر "محمدعلی طالبی" را تبریک گفت و اظهار داشت: پلیس یزد در اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی، آمادگی خود را جهت همکاری بیش از پیش با استاندار و دستگاه های دولتی استان برای ارتقاء سطح امنیت و تحقق اهداف انقلاب اسلامی اعلام می کند.

سردار میرحیدری در خاتمه با ارائه گزارشی ضمن تشکر از دستگاه های متولی امنیت، وضعیت امنیتی استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون