نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/25      9:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:133


نسخه چاپی
آرام بخش فضای دردآور مجازی
گروه اجتماعی- این روزها در فضای مجازی که بستری برای انتقال اخبار مختلف است، برخی گزارش ها روح انسان را می آزارد و برخی دیگر آرام بخش جان است.
 

کافی است نگاهی به صفحه تان  در فضای مجازی بیاندازید، ترکیبی از اخبار شوخی و جدی، خوشایند و ناخوشایند و زشت و زیبا خودنمایی می کند. هر چند کفه ترازوی اخبار پوچ و بی ارزش سنگین تر است.

از عطسه فلان بازیگر معروف گرفته تا ازدواج و طلاق و سوتی های مکرر سلبریتی ها و اظهار نظرهای متنوع سیاستمداران داخلی و خارجی!

تصاویر و فیلم های خصوصی و گاهاً نادرستی که در این فضای ولنگار جولان می دهند، نیز بخش قابل توجهی از صفحه تان را به خودش اختصاص می دهد.

هراز چندگاهی نیز فیلمی کوتاه مثل یک بمب منفجر می شود و در پی آن کام یک  ملت تلخ؛ از جمله ماجرای اخیر کودکان گل فروش افغانی و دختر فریب خورده اینستاگرامی!

اما در این هیاهوی بی حد و حصر، تصاویری به چشم می خورد که هم دل کابران را می سوزاند و هم جانشان را آرامبخش است.

جوانانی که عنوان زیبای «مدافعان وطن» را برگزیده و بی اعتنا به همه زیبایی های دنیا در دفاع از ایران و مردمان عزیز آن جان فدا کرده و امروز عکسشان زینت بخش فضای نازیبای مجازی است.

در دریای متلاطم صفحه مجازی ام گاهی به ساحل آرام بخش وجودشان پناه برده و در کنارشان آرام می گیرم. انسان هایی از جنس ما اما بسیار فراتر از ما...

شهید میثم نژاد ولی (97/10/15)، شهید سلیم شاوردی (97/10/18) ، شهید غلامحسن جام دوست(97/10/18) و اسد خزایی (97/10/20) که همین چند روز اخیر آسمانی شده اند، آخرین ستارگان دنباله دارند.

در آستانه چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی، حساب و کتابی کردم تا ببینم، 22 بهمن امسال چندین روز عمر انقلاب مان را جشن خواهیم گرفت!؟

دهه فجر امسال، 14 هزار و ششصد روز از عمر این درخت تنومند می گذرد و تقریباً نیروی انتظامی روزانه یک شهید پای آن قربانی کرده است.

تقدیم به روح بزرگ شهدای غریب ناجا...

سیدمحمد شاه چراغ- کارشناس رسانه ای پلیس سمنان


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون