نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/25      16:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:557


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان خودرو در ارومیه
گروه استان ها - آذربایجان غربی – رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند سارقان خودرو و اعتراف به 25 فقره سرقت در ارومیه خبر داد.


سرهنگ "غنی زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح استان، به دليل حساسيت موضوع، شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پليس آگاهي قرار گرفت .

وي افزود: با انجام یک سری تحقیقات محسوس و غیرمحسوس نهایتا اعضای باند مورد نظر که شامل 4 سارق و 3 مالخر بودند شناسایی و در یک عملیات موفقیت آمیز پلیسی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: متهمان در بازجویی های پلیسی به 25 فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان های ارومیه، میاندوآب، اشنویه، بوکان و بانه معترف  و اعلام داشتند که پس از سرقت، خودروهای مسروقه را در شهرستان های سقز، سردشت و مهاباد به فروش می رسانند.

سرهنگ "غنی زاده" با اشاره به اینکه ارزش ریالی خودروهای مسروقه 10 میلیارد ریال بود، خاطرنشان کرد: در این راستا 21 دستگاه خودروی سرقتی از سارقان کشف گردید.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی در پایان با تاکید بر اینکه متهمان از سهل انگاری صاحبان خودروهای سوئیچ روشن جهت سرقت بهره می بردند گفت: جهت پیشگیری از بروز این چنین سرقتهایی مردم بایستی ضمن مجهز کردن خودروهای خود به لوازم ایمنی از رها نمودن خودرو به صورت روشن خودداری نمایند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون