نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/25      16:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:466


نسخه چاپی
بازدید مشترک فرماندهان مرزبانی ایران و ترکیه از مرزها در آینده ای نزدیک
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی کشور با بیان اینکه آذربایجان غربی یکی از امن‌ترین استان‌های کشور است، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، بازدیدی مشترک با فرمانده ژاندارمری ترکیه از مرزهای مشترک خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در حاشیه سفر به استان آذربایجان غربی در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: استان آذربایجان غربی با توجه به داشتن مرز طولانی و همسایگی با 3 کشور، یکی از استان‌های امن کشور به شمار می‌رود.

وی افزود: به جهت شرایط جغرافیایی استان و مشکلاتی که در بحث تردد غیر مجاز است، ضرورت دارد از مرز‌های استان به صورت مستمر بازدید‌ انجام پذیرد؛ همچنین هیچ مشکل امنیتی و ناامنی در مرزهای استان آذربایجان غربی وجود ندارد.

سردار رضایی با بیان اینکه انسجام خوبی میان مسئولان استانی در حوزه امنیتی و رفاهی وجود دارد، بیان کرد: با وجود وفاق و همدلی میان مسئولان و مرزنشینان، ما امروز شاهد این هستیم که استان آذربایجان غربی آماده هر گونه سرمایه گذاری داخلی و خارجی است.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به برگزاری دیدارهای دیپلماتیک، افزود: در سال جاری سه نشست در سطح بین المللی با مقامات کشوری و فرمانده مرزبانی ترکیه برگزار شد که نتیجه آن بازدید مشترک از مرزهای دو کشور در آینده نزدیک خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون