نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/25      16:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:335


نسخه چاپی
تمام زیرساخت های جامعه با وجود امنیت ایجاد می شود
گروه استان ها- خراسان شمالی- امام جمعه بجنورد با بیان اینکه حضور پلیس در جامعه موجب ارتقاء آرامش و احساس امنیت می شود، گفت: تمام زیرساخت های جامعه خصوصا اقدامات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فقط و فقط با وجود امنیت ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله"ابوالقاسم یعقوبی" در دیدار با فراگیران دوره نسیم معرفت ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: نسیم معرفت همانطور که از اسمش پیداست بشارت دهنده خوبی ها است، همانطور که با بارش باران انسان احساس شادابی می کند قطعا اگر نسیم معرفت در روحیات انسان ها جای گیرد، انسان احساس سبک شدن می کند.

وی با اشاره به اینکه حوزه کاری ناجا بسیار متنوع است، افزود: پلیس با جسم و روح انسان ها در ارتباط است اگر پلیس ماموریت های خود را به خوبی انجام دهد قطعا روح افراد جامعه نیز آرامش دارد و این آرامش موجب احساس امنیت در جامعه می شود.

امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه حضور پلیس در جامعه موجب ارتقاء آرامش و احساس امنیت می شود، تصریح کرد: تمام زیرساخت های جامعه خصوصا اقدامات فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فقط و فقط با وجود امنیت ایجاد خواهد شد.

آیت الله یعقوبی در ادامه با اشاره به اینکه کارکنان ناجا باید مردم را در تمام مسائل اجتماعی راهنمایی کنند، خاطر نشان کرد: دوره های نسیم معرفت باعث گسترش دید کارکنان ناجا می شود و باید نیروهای پلیس، مردم عزیز را در بهبود مسائل اجتماعی و همچنین آشنایی با معضلات جامعه راهنمایی کنند.

وی تصریح کرد: کار ناجا یک کار انسانی است یعنی اینکه تک تک پرسنل نیروی انتظامی با مردم سر و کار دارند که این یک نعمت بسیار ارزشمند است به طوری که خداوند متعال می فرماید خدمت به اشرف مخلوقات خدمت به عالم هستی است.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان شمالی خاطر نشان کرد: نسیم معرفت یعنی بالا بردن معرفت توحیدی انسان هاست که اگر این مهم در زندگی هر یک از ما همسو شود قطعا موجب موفقیت خواهد شد.

گفتنی است، در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین" علیرضا اسدی ارجمندی" رئیس عقیدتی سیاسی استان خراسان شمالی نیز ضمن ارائه آماری از برگزاری این دوره ها در سطح انتظامی استان، گفت: خوشبختانه با همکاری سایر قسمت های فرماندهی انتظامی استان برای این دوره ها 669 نفر فراگیر را در نظر گرفته ایم و تاکنون نیز از حضور 7 استاد برون سازمانی استفاده شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون