نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      11:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:396


نسخه چاپی
جزیره کیش نباید به حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود
گروه استان ها – کیش- فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی همواره سعی بر برخورد سنجیده و عاقلانه با تخلفات و هنجارشکنان دارد و اجازه نمی دهد جزیره امن کیش به محلی برای حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در جلسه جمع بندی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی و پایگاه دریابانی کیش اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل و ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود و رحمت می فرستیم و آرزوی طول عمر توام با سلامتی و صحت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی) را داریم.

 وی افزود: بازرسی و نظارت، همواره برکاتی را برای سازمان به همراه داشته و قطعا منجر به پیشرفت در کارها خواهد شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور گفت: گزارش عملکرد فرمانده انتظامی کیش، سرهنگ "جهانبخش"؛ نشان دهنده آمار روبه رشد و مطلوب در جزیره بود ولی نواقصی در کار وجود دارد که امیدواریم با هماهنگی و همدلی بین مسئولان منطقه، شاهد رفع آنها باشیم.

فرمانده ناجا، خاطر نشان کرد: کمبود نیرو و تجهیزات هرگز منجر به این نشد که نیروی انتظامی از وظایف اصلی خود باز بماند و حتما با تخلفاتی از جمله قاچاق برخورد می کند.

وی اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره در دریا حضوری فعال و اثربخش داشته و در این زمینه وظایف خود را به خوبی انجام داده است.

سردار اشتری با بیان اینکه اقدامات مناسبی در فرماندهی انتظامی و دریابانی کیش صورت گرفته است، خاطر نشان کرد: نباید به این حد از پیشرفت قانع باشیم و باید همواره تلاش خود را مضاعف کنیم چرا که این خواسته فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز است.

وی با اشاره به دیدار اخیر فرماندهان ناجا با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) بیان کرد: معظم له همواره به سربازان خود لطف داشته و ابراز رضایت ایشان از نیروی انتظامی بار مسئولیت را برای ما دوچندان کرده است.

سردار اشتری، بر لزوم سرعت در پیشرفت کارها، تأکید و خاطر نشان کرد: قطعا حاصل تلاش همه کارکنان ناجا در استان های مختلف معدلی خواهد شد که سطح ناجا را ارتقاء می دهد.

وی با اشاره به اهمیت جزیره کیش، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی اجازه نمی دهد یکسری افراد سودجو و فرصت طلب که شاید در برخی از آنها، اهداف سیاسی نیز مشاهده شود، امنیت و اخلالی در این جزیره ایجاد کنند؛ آنان باید بدانند نیروی انتظامی همواره حافظ آرمان های امام(راحل)، نظام و انقلاب بوده و در هر شرایطی از آنها دفاع خواهد کرد.

فرمانده ناجا اضافه کرد: نیروی انتظامی همواره سعی بر برخورد سنجیده و عاقلانه با تخلفات و هنجارشکنان دارد و اجازه نمی دهد جزیره امن کیش به محلی برای حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: جزیره کیش محلی برای استفاده مردم از مواهب الهی و یا فعالیت های اقتصادی است که پلیس همواره در خدمت این عزیزان خواهد بود.

وی بر لزوم اشراف کامل پلیس بر موضوعات و معضلات در جزیره اشاره و خاطر نشان کرد: خوشبختانه به لطف الهی و هوشیاری مردم منطقه و مسئولان، جرایم در این جزیره بسیار کم است ولی باید تلاش شود تا این حداقل ها نیز کاهش یابد.

سردار اشتری بر لزوم حمایت پلیس از قسمت های مختلف اشاره و  بیان کرد: تمامی اصناف و سازمان های موجود در این جزیره باید بدانند پلیس تمام تلاش و سعی خود را برای حفظ و ارتقاء امنیت در این جزیره به کار گرفته و آنها نیز بایستی با پلیس همکاری داشته باشند.

وی در ادامه به نهضت تأمین مسکن در نیروی انتظامی اشاره و خاطر نشان کرد: در سال جاری به دلیل تکثر مأموریت ها از این موضوع به نوعی به صورت عملی غافل ماندیم ولی برنامه ریزی ها و پیگیری های خود را انجام داده و امیدواریم سال آینده با اجرای مصوبات، این موضوع را به جد پیگیری کنیم.

فرمانده ناجا بر لزوم استمرار جلسات قرارگاه جهادی صیانت تأکید کرد و افزود: تشکیل این جلسات باید تقویت شود چرا که در کاهش جرایم کارکنان بسیار تأثیرگذار است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون