نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      15:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:176


نسخه چاپی
متصور شدن امنیت با شنیدن نام نیروی انتظامی/امنیت در ایران همزاد با نیروی انتظامی است
گروه استان ها- کیش - نماینده ولی فقیه در جزیره کیش گفت: در ایران عزیز امنیت به نوعی همزاد با نیروی انتظامی شده که این سند افتخاری برای کارکنانی است که در این عرصه در حال خدمت رسانی هستند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "احمد حسن زاده" در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی ویژه کیش ضمن خیر مقدم به فرمانده ناجا و مقامات لشکری و کشوری، اظهار داشت: قطعا ما دلتنگ سرهنگ"جهانبخش" خواهیم شد چرا که ایشان فردی مومن ، انقلابی و با انگیزه بودند.

وی خاطرنشان کرد: در ایران عزیز امنیت به نوعی همزاد با نیروی انتظامی شده که این سند افتخاری برای کارکنانی است که در این عرصه در حال خدمت رسانی هستند.

نماینده ولی فقیه در جزیره کیش اضافه کرد: شرع، عقل و قانون مداری سه محور اساسی ریل گذاری شده در نیروی انتظامی است که موجب شده این سازمان خوب بدرخشد و مردم به آن اعتماد کنند طبیعتا هر مجموعه ای که به این سه محور عمل کند، موفق خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات عاقلانه، مدبرانه و بر مبنای قانون نیروی انتظامی موجب پیشرفت و اعتماد مردم به مجموعه ناجا شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده در پایان از فرمانده نیروی انتظامی برای انتخاب سرهنگ "علی اصغر جمالی" که با مسئولان و مردم جزیره کیش آشنایی کامل دارند و نیز خدمات شایسته سرهنگ "جهانبخش" تقدیر و تشکر کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون