نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      11:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:704


نسخه چاپی
سارقان حرفه ای منزل در البرز به دام افتادند
گروه استان ها –البرز- جانشین فرمانده انتظامی استان، از دستگیری سارقان منزل، در شهرهای مختلف کشور که اقدام به 50 فقره سرقت کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سردار "سید جعفر حسینی" با اعلام این خبر گفت : در پی ارجاع چند فقره پرونده سرقت منزل به شیوه تخریب در ورودی منازل به پلیس آگاهی استان البرز، بلافاصله تحقیقات اولیه در خصوص شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان ، عنوان داشت: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که سرقت ها به شیوه تخریب در ورودی منازل ، ساعت های ابتدایی شب در مناطق کوي کارمندان ، باغستان و اشتراکي از سوی سرنشينان 3 دستگاه خودرو سمند ، 405 و پرايد انجام شده است .

سردار حسینی با اعلام این خبر تصریح کرد: با انجام تحقیقات گسترده میدانی ، مخفيگاه متهمان شناسايي و در یک عملیات غافلگیرانه هر 3 متهم دستگیر و از منزل آن ها تعدادی اموال سرقتی شامل لوازم برقی ، قاليچه و تابلو فرش هاي دستباف نفیس، پوشاک و قطعات خودرو کشف و 3 دستگاه خودرو 405 ، سمند و پراید توقیف شد .

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان که دارای سابقه سرقت هستند ، در بازجویی های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت منزل در شهر های "تهران ، کرج ، اسلامشهر، اندیشه ، اشتهارد ، قم و فردیس" اعتراف کردند .

وی با بیان اینکه ارزش اموال مکشوفه براساس اعلام نظر کارشناسان 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت : تا کنون 15 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر آنها ادامه دارد .*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون