نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      15:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
هیچ اقدام مجرمانه ای از چشم تیزبین ماموران پایگاه دریابانی کیش پنهان نخواهد ماند
گروه استان ها – کیش- امام جمعه اهل تسنن گفت: ماموران پایگاه دریابانی کیش علاوه بر هوشیاری و اشراف به حوزه ماموریتی خود و برخورد قاطع با مجرمان و متخلفان، هیچ اقدام مجرمانه ای از چشم تیزبین آنها پنهان نخواهد ماند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "شیخ یعقوب شمس" در مراسم تکریم و معارفه فرماندهی انتظامی ویژه کیش ، اظهارداشت: سرهنگ"جهانبخش" فرماندهی لایق، بزرگ، مهربان، متدین، انقلابی و مردمی است و در دوران تصدی خویش، خدمات شایسته ای برای مردم این جزیزه انجام داده اند که همه دعاگوی وی خواهیم بود؛ همچنین از انتخاب فردی که به مردم و منطقه آشنایی کامل دارد، خوشحال هستیم.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی مجری قانون، نظم و امنیت است و ائمه جماعات همواره در نمازهای جمعه بر این موضوع تأکید دارند.

شیخ یعقوب شمس اضافه کرد: در کیش، پلیس به صورت 24 ساعته و عملیاتی در حال خدمت به مردم است گرچه در سایر شهرها نیز پلیس به همین صورت عمل می کند اما به دلیل شرایط ویژه ای که در این جزیره وجود دارد نظیر فعالیت مراکز تجاری و تفریحی در شب ها، وظایف پلیس دو چندان شده است.

امام جمعه اهل تسنن کیش در رابطه با اشراف اطلاعاتی نیروهای دریابانی،خاطرنشان کرد: ماموران پایگاه دریابانی کیش علاوه بر هوشیاری و اشراف به حوزه ماموریتی خود و برخورد قاطع با مجرمان و متخلفان، هیچ اقدام مجرمانه ای  از چشم تیزبین آنها پنهان نخواهد ماند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون