نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      17:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:207


نسخه چاپی
مبنای کار پلیس همواره قانون و ملاحظات شرعی است
گروه استان ها – کیش – فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی همواره بر مبنای قوانین وضع شده عمل می کند و هیچ کاری را بدون ملاحظات شرعی و بدون رعایت قوانین انجام نخواهد داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار " حسین اشتری" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه کیش، اظهار داشت: بر روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل و ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود و رحمت می فرستیم و آرزوی طول عمر توام با سلامتی و صحت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)داریم.

وی، وجود امنیت در کشور را یک هدیه الهی عنوان و خاطر نشان کرد: خوشبختانه در کشور ما امنیت باثبات وجود دارد که به تبع آن جزیره کیش نیز با دارا بودن چنین ویژگی، جزء بهترین مناطق امن در کشور به شمار می آید.

عالی ترین مقام انتظامی کشور به حضور مردم در مراکز تفریحی و گردشگری  به صورت 24 ساعته اشاره کرد و گفت: انجام صحیح ماموریت های محوله از سوی نیروی انتظامی موجب شده تا مردم بدون هیچ مشکلی با خیالی آسوده در این منطقه زندگی کرده و به تفریح بپردازند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه کسانی که به موضوعات امنیتی آگاهی دارند می دانند برای تامین و حفظ آن اقدامات بزرگی صورت گرفته است، گفت: از سال های گذشته، در این منطقه اقدامات مناسبی برای زیرساخت ها انجام شده که نتیجه آن، این امنیت مثال زدنی است.

سردار اشتری اضافه کرد: آمار و ارقام ما در حوزه های جرایم و نیز امنیت اجتماعی و عمومی بیانگر این است، کیش جزء بهترین ها در کشور می باشد که از این بابت خدا را شاکر هستیم و باید تلاش خود را برای حفظ و ارتقاء این موضوع مضاعف کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره بر مبنای قوانین وضع شده، عمل می کند و هیچ کاری را بدون ملاحظات شرعی و نیز رعایت قوانین انجام نخواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: امروز اگر نیروی انتظامی در بین دستگاه های مختلف، جزء برترین ها شناخته شده به دلیل حول محور قانون عمل کردن است.

سردار اشتری افزود: نیروی انتظامی در خدمت همه کسانی است که برای توسعه و کسب و کار قدم برداشته اند و این عزیزان نیز باید بدانند بدون امنیت هیچ رونق اقتصادی و رشد صورت نخواهد پذیرفت؛ زیربنای توسعه اقتصادی، امنیت است.

فرمانده ناجا خاطر نشان کرد: دشمنان همواره مترصد این هستند از هر فرصتی برای ضربه به کشور استفاده کنند اما با هوشیاری مردم، نیروهای مسلح و هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و برکت خون شهدا، امنیت مطلوبی در منطقه حاکم است و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.

وی اضافه کرد: شاخص ها نشان دهنده، برخورد مناسب با تحرکات دشمن است و در این زمینه نیروی انتظامی همواره با اقتدار توأم با تدبیر، عقلانیت و هوشمندی رفتار کرده و امیدواریم این موضوع روز به روز افزایش یابد.

سردار اشتری افزود: نیروی انتظامی برای حفظ جان، مال و ناموس مردم تا پای جان ایستاده و جانفشانی می کند و شهادت کارکنان ما در این راه خود موید این امر است.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امروز پلیس در بین مردم دارای محبوبیت و مورد احترام است و براساس نظرسنجی های انجام شده توسط 4 دستگاه نظارتی معتبر، نیروی انتظامی از بین 30 دستگاه، رتبه چهارم را کسب کرده است.

عالی ترین مقام انتظامی کشور اضافه کرد: امروز نیروی انتظامی با استفاده از تجهیزات و  ظرفیت های موجود خود و با بهره گیری از نیروهای متخصص ، مجرب و ولایت مدار توانسته این اعتماد را برای خود بدست آورد.

سردار اشتری گفت: خوشبختانه با تعامل و همت همه عزیزان، پیشرفت های مناسبی در این جزیره بدست آمده که این مرهون تلاش خالصانه همه کارکنان به ویژه سرهنگ "جهانبخش" فرمانده انتظامی آن بوده است.

وی اضافه کرد: روزی که مراسم معارفه سرهنگ "جهانبخش" بود کسی او را نمی شناخت ولی از شب گذشته که ما برای مراسم تکریم وی و معارفه فرمانده جدید به این جزیره آمده ایم از گوشه و کنار به ما می گویند کار ایشان خوب بوده و کاش اجازه می دادید مدت بیشتری می ماند.

فرمانده ناجا ادامه داد: برای انتخاب فرمانده جدید این جزیره، در بررسی های که صورت گرفت ما  به این نتیجه رسیدیم سرهنگ "علی اصغر جمالی" که مدت زیادی در این منطقه مشغول به خدمت می باشد بهترین گزینه برای این سمت است.

فرمانده ناجا در خاتمه از همه حامیان نیروی انتظامی تشکر و ابراز امیدواری کرد: بتوانیم به نحو احسن وظایف خود را در مرز و دریا و خشکی به نحو مطلوب انجام دهیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون