نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      13:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:413


نسخه چاپی
محدودیت های ترافیکی درمحورهای مواصلاتی مازندران
گروه استان ها– مازندران– رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ظهر امروز (چهارشنبه) 26 دی ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" با اعلام این خبر، گفت: به منظور افزايش ايمني، ايجاد کشش و تسهيل در عبور و مرور وسايل نقليه، محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان مازندران اعمال خواهد شد.

وی تصریح کرد: تردد موتورسيكلت از ساعت 12 ظهر امروز (چهارشنبه) 26 دی ماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 29 دی ماه از محورهاي "كرج- چالوس و هراز" ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، افزود : تردد موتور سيکلت هاي انتظامي و امدادي براي انجام ماموريت هاي ضروري در مسير مجاز جريان ترافيک بلامانع خواهد بود.

سرهنگ قدمی با اشاره به اینکه تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت از محور" کرج- چالوس" ممنوع است، افزود: تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 28 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پليس راه مستقر در محل، تردد انواع وسايل نقليه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت يك طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محور هراز، عنوان داشت: تردد كليه تريلرها از محور هراز و تردد كليه كاميون ها وكاميونت ها به استثناي حاملان موادسوختي و فاسد شدني از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه 26 دی ماه و همچنين از ساعت 8 تا ساعت 24 روزهاي پنج شنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به پیش بینی های هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی سرد از امشب به استان و احتمال بارش برف و کولاک در محورهای کوهستانی استان به شهروندان و رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی خودروهای خود را به تجهزات زمستانی مجهز کنند.

سرهنگ قدمی، گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره 24434 و24420 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه های استان است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون