نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:421


نسخه چاپی
امروز نیروی انتظامی در قله های رفیع افتخارات نظام قرار دارد
گروه استان ها –شرق استان تهران – نماینده مردم ورامین گفت: پليس متعهدانه و مقتدرانه براي کاهش ناهنجاري ها و آسيب ها تلاش مي کند و امروز نیروی انتظامی در قله های رفیع افتخارات نظام قرار دارد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سردار " عبدالرضا ناظری" فرمانده انتظامی استان به همراه تعدادی از معاونان و مسئولان انتظامی استان با حضور در دفتر نماینده مردم شهرستان های ورامین ، قرچک و پیشوا به منظور برگزاری جلسه تعاملی با دکتر " حسین نقوی حسینی" دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این دیدار، " نقوی " با بیان اینکه احساس امنیت در جلب رضایتمندی مردم به نظام بسیار اثر گذار است افزود: پلیس نماد حاکمیت و مردم سالاری در جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به خدمات ارزنده نیروی انتظامی در جامعه اظهار داشت: علی رقم تمامی توطئه ها و فتنه های دشمنان، نیروی انتظامی مردانه قد علم کرده و با ناهنجار های اجتماعی مبارزه می کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بيان اينکه نيروي انتظامي براي حفظ و برقراري امنيت و در برخورد با مجرمان ، اشرار و مبارزه با مواد مخدر، شهداي بسياري تقديم کرده است افزود: نتيجه رشادت ها و جانفشاني هاي اين نيروي توانمند، برخورداري از نعمت اقتدار، نظم و امنيت مي باشد و اين موجب رضايتمندي مردم شده است.

وي، کسب رضايتمندي مردم را از اهداف مهم نيروي انتظامي بيان و تصريح کرد: نوع وظايف و ماموريت پليس، اقتضاء مي کند اين نيرو در صدر ارتباط با مردم قرار داشته باشد و آنها نیز باید مشارکت خود را با این سازمان عظیم و ولایی بیشتر کنند.

 نقوی با تاکيد براينکه اعتماد عمومي بزرگترين پشتوانه، سرمايه و فرصت براي نيروي انتظامي است، گفت: پليس با به دست آوردن اعتماد عمومي و با ارتقاء امنيت اجتماعي، موجب سرافرازي و سربلندي جمهوري اسلامي ايران شده است که اين امرجاي تقدير دارد.

در ادامه سردار ناظری فرمانده انتظامی شرق استان با تقدیر از تعامل سازنده مجلس با ناجا خاطر نشان کرد:پلیس به دنبال ارتقاء امنیت و آسایش مردم است و در این مسیر ثابت قدم می باشد.

اين مقام ارشد انتظامي ، ايجاد امنيت و آرامش در جامعه را هدف مشترک بين پليس و مسئولان دانست و افزود: ملاک پليس در اجراي ماموريت‌ها، قانون است و با هرگونه ناهنجار و آشفتگي‌هاي اجتماعي برابر قانون برخورد مي کند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در خاتمه گفت: فضای آرام جامعه به گونه ای است که افراد با عقاید مختلف می توانند آزادانه و با امنیت کامل در چارچوب قانون به فعالیت خود ادامه دهند و پلیس اجازه هیچگونه هنجار شکنی و اخلال در نظم و امنیت مردم را به هیچ هنجارشکنی نخواهد داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون