نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:312


نسخه چاپی
کشف بیش از 3 کیلوگرم طلا قاچاق در مرز مريوان
گروه ناجا - فرمانده مرزباني استان کردستان از کشف بيش از 3 کيلوگرم طلاي قاچاق طی يک عمليات غافلگيرانه در مرز مريوان خبر داد.

 

سردار "کيومرث شيخي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس تشريح اين خبر اظهار داشت: در راستاي حراست از مرزها و تشديد اقدامات کنترلي، مرزبانان هنگ مرزی مريوان يک نفر متجاوز مرزي که قصد ورود به کشور را داشت مشاهده کردند.

وی افزود: مرزبانان پس از مشاهده متجاوز مرزی بلافاصله با رعايت اصول امنیتی و احتیاط فرمان ايست را صادر کردند که فرد مذکور به محض مشاهده ماموران، قصد متواري شدن داشت که باهوشیاری مرزبانان در دستیابی به اهداف شوم خود ناکام ماند.

فرمانده مرزبانی کردستان تصریح کرد: مرزبانان در بازرسي از محموله همراه متجاوز مرزي که فاقد هرگونه مدارک هویتی بود، سه کيلو و 27 گرم طلا قاچاق به ارزش بيش از 10 ميليارد ريال و يک عدد بي سيم دستي را کشف کردند.

سردار شيخي در خاتمه به اشراف مرزبانان اين فرماندهي و رصد نوار مرزي استان به طور شبانه روزي اشاره  و بیان کرد: به منظور برخورد قاطع با هرگونه تجاوز مرزي، تردد غير مجاز و  مبارزه با قاچاق کالا،اقدامات گسترده‌اي در سطح مرزهاي استان انجام گرفته و مأموران با بهره‌گيري از تجهيزات فني و گشت‌هاي روزانه مانع هرگونه تحرك قاچاقچيان  می شوند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون