نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      16:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:418


نسخه چاپی
رهبری،مردم و نیروهای مسلح؛ قدرت برتر جمهوری اسلامی هستند
گروه ناجا- جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت:قدرت برتر جمهوری اسلامی؛ وجود رهبری،مردم و نیروهای مسلح است و علت عدم موفقیت دشمنان در زمینه های مختلف، تلاش بی دریغ نیروهای انقلابی می باشد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حبیب الله جان نثاری" در جمع کارکنان یگان ویژه شرق استان تهران اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی با محوریت رهبری به یک درخت تنومند تبدیل شده است که دشمنان اسلام از این موضوع هراس دارند.

وی افزود: قدرت برتر جمهوری اسلامی؛رهبری،مردم و نیروهای مسلح است و علت عدم موفقیت دشمنان در زمینه های مختلف، تلاش بی دریغ نیروهای انقلابی می باشد و همین تلاش ها یک عبادت الهی است.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، نگاه به آینده بر مبنای نیازسنجی را از اولویت های اساسی این یگان  دانست و بیان کرد: امروز نیروی انتظامی در بالاترین سطوح قرار گرفته و این نشان دهنده  تلاش شبانه روزی آحاد فرماندهان، افسران، درجه داران و سربازان ناجاست.

وی در پایان گفت:قدرت برتر جمهوری اسلامی تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و به برکت وجود نازنین فرماندهی معزز کل قوا(مدظله العالی)،  به امنیت و آرامش مثال زدنی رسیده ایم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون