نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/26      18:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:656


نسخه چاپی
ابراز خرسندی فرمانده ناجا از حضور در جمع دریابانان دریادل/ حراست از مرزهای کشور، یک توفیق و اقدامی خداپسندانه است
گروه استان ها – کیش – فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کار شما مرزبانان و دریابانان دریادل بسیار کار باارزشی است، گفت: قطعا این یک توفیق و کار باارزش و خداپسندانه ای است که از مرزهای یک کشور اسلامی حفاظت و حراست شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" با حضور در جمع صمیمانه سربازان وظیفه پاسگاه هندورابی، اظهار داشت: از شما که برای حفظ و پاسداری امنیت تلاش می کنید، تشکر می کنم، بدانید این کار شما قطعا یک کار ارزشی و خداپسندانه است.

وی، خطاب به سربازان گفت: باید هر کدام از شما جای خالی برادران و پدر خود را برای یکدیگر پرکنید و اگر خدای نکرده مشکلی برای هر کدام از شما پیش آمد به صورت برادرانه در پی رفع آن باشید، بدانید که این همدلی و هماهنگی برای شما تمرینی در زندگی محسوب می شود.

فرمانده ناجا گفت: باید خدا را شاکر باشید، در نظامی خدمت می کنید که رهبری آن سیدی بزرگوار، دلسوز و عاشق جوانان می باشد و از سوی دیگر در کشوری هستید که متعلق به صدها هزار شهید است.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: فرماندهی معظم کل قوا در بسیاری از دیدارهایی که با ایشان داریم بر حمایت، مراقبت و حفظ امانت های مردم که شما هستید، تأکید دارند.

وی خاطر نشان کرد: گرچه مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد ولی نباید به جوسازی های که برعلیه کشور ما انجام می دهند توجه کرد چرا که دشمنان همواره در این 40 سال به دنبال ضربه به نظام ما بوده اند.

سردار اشتری بر لزوم مراقبت و دفاع از آرمان های نظام و انقلاب خاطر نشان کرد:باید بدانیم اگر ناامنی خدای ناکرده وارد کشور شود گریبان همه را خواهد گرفت و ما باید قدردان این امنیت باشیم.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون