نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/27      16:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:218


نسخه چاپی
امنیت مردم نهاد نقشی راهبردی در خنثی سازی اهداف دشمن دارد
گروه استان ها – مازندران- معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا،گفت: امنیت مردم نهاد، نقشی راهبردی و تعیین کننده در خنثی سازی نقشه دشمن در بی ثباتی کشور و انقلاب اسلامی دارد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رمضان شعبانی" در جمع کارکنان انتظامی استان مازندران در ساری، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران علی رغم همه شیطنت های دشمن در چهل سال گذشته، امروز به کمال و ماندگاری رسیده است، گفت: مهمترین رسالت ما حفظ ارزش های انقلاب اسلامی در حوزه نظم و امنیت کشور، شناخت نقشه راه و سناریوهای دشمن است .

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، پایداری در حفظ روحیه، معرفت دینی و روحیه جهادی را از مهمترین رسالت همه دلسوزان نظام برشمرد و افزود: عنایات ویژه الهی، هدایتگری های داهیانه مقام معظم رهبری و جانفشانی مردم، محور و کانون اصلی ماندگاری و توسعه این انقلاب به شمار می آید.

سردار شعبانی با بیان این که انقلاب اسلامی همواره صحنه رویارویی با دشمن بوده است، خاطرنشان کرد: نتیجه این نبرد، شکست های پی در پی آمریکا و تبدیل شدن به کلکسیون و نمایشگاه بزرگی از شکست های آمریکا و استمرار پیشرفت انقلاب اسلامی است .

وی تصریح کرد: امروز در دهه پنجم انقلاب اسلامی، جمهوری اسلامی ایران در قله استقلال، عزت و قدرت داخلی، نفوذ منطقه ای و تعیین کنندگی مناسبات جهانی قرار گرفته و به مرحله پویایی و پایایی خود رسیده است .

شعبانی، راه اندازی جنگ اقتصادی، جنگ رسانه ای، بی ثبات سازی و ایجاد آشوب های اجتماعی را از جمله نقشه های شوم دشمن در مقابله با جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمن با استفاده از تبلیغات رسانه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به دنبال اخلال در نظام اقتصادی کشور، تشدید تحریم ها، هرزه نگاری و القاء فرهنگ های منحرف غربی در کشور است .

این مقام ارشد انتظامی، تصویر سازی مثبت و مقتدر از دشمن، تصویر سازی منفی از نظام سیاسی ایران، متلاشی کردن انسجام اجتماعی و پیاده کردن سناریوی بی ثبات سازی و به چالش کشیدن امنیت ملی را از مهمترین اهداف دشمن در جنگ رسانه ای عنوان کرد .

معاون تبلیغات و روابط عمومی عقیدتی سیاسی ناجا، از دیگر عوامل شکست دشمن در بی ثبات سازی انقلاب اسلامی را عنایات الهی، وجود رهبری ابر استراتژیک، مولفه هایی همانند فرهنگ حسینی و مهدوی، اقتدار کم نظیر نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی ، عمق نفوذ منطقه ای ایران و اقتدار بسیج 81 میلیونی مردم ایران و شناخت چهره ها و جریان هایی که می خواهد در مقابل جمهوری اسلامی قرار بگیرند عنوان کرد .

سردار شعبانی در خاتمه گفت: مهمترین راهبردهای لازم در عرصه مقابله و دفاع در مقابل دشمن، ارتقاء قدرت ملی و توانمندی های نظام به ویژه در حوزه اقتصادی، افزایش سطح امید و اعتماد عمومی جامعه به مسئولان نظام با خدمت صادقانه و صیانت بخشی معنوی و بصیرتی و افزایش آمادگی ها  است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون