نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/1      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:459


نسخه چاپی
نیروی انتظامی برای کشور منشأ امنیت و خیر است
گروه استان ها - كيش - امام جمعه اهل سنت جزيره كيش در دیدار با فرمانده انتظامی ویژه کیش گفت: نیروی انتظامی برای کشور منشأ امنیت، خیر و برکت است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، "شیخ یعقوب شمس" در دیدار سرهنگ "علی اصغر جمالی" با بیان اینکه نیروی انتظامی برای کشور منشأ امنیت ،خیر و برکت است، افزود: ساکنان کیش به ویژه بومیان و صیادان امنیت کیش را مرهون تلاش های نیروی انتظامی می دانند و ما معتقدیم که نظم و امنیت برای هر جامعه ای ضروری است.

امام جمعه اهل سنت کیش با اشاره به اینکه قرار گرفتن فرماندهی جدید بر این سمت از دغدغه های ما بود افزود: انتخاب سرهنگ «جمالی» که به جزیره کیش آشنایی کامل دارد و حتی برخی از مردم و بومیان را به نام کوچک می شناسد، نشان از صمیمیت ناجا با مردم و آشنایی کامل با بومیان داردکه بسیار موجب خرسندی ما شد.

شیخ یعقوب شمس با اشاره به تعامل بسيارگسترده فرماندهي و كاركنان انتظامي كيش با بوميان و تلاش در رفع معضلات و مشكلات آنان تاكيد كرد: بوميان و ساكنان جزيره كيش، پليس را نعمتي براي خود مي دانند.

خطيب جمعه اهل سنت كيش در ادامه با اشاره به جايگاه امنيت در جامعه تصريح كرد: هر انسان روي زمين محتاج امنيت است و در هر جاي دنيا امنيت حرف اول را مي زند.

وی افزود: گردشگر در جايي سفر مي كند كه امنيت داشته باشد و سرمايه دار در جايي سرمايه گذاري مي كند كه در آن منطقه امنيت و آرامش حاكم باشد و به حول و قوه الهي در حال حاضر از نظر فردي، شغلي، ترافيكي و اجتماعي امنيت خوبي در جزيره كيش را شاهد هستيم.

خطيب جمعه اهل سنت جزيره كيش در پايان خاطرنشان كرد: ميزان رضايتمندي مردم از بحث امنيت و آرامش در جزيره كيش نشان تلاش شبانه روزي كاركنان نيروي انتظامي است و در اين خصوص بايد قدردان زحمات اين عزيزان بود.

نظم و امنیت در سایه حضور پلیس خدمتگزار امکان پذیر است
 
فرمانده انتظامی ویژه کیش نیز  دراین دیدار ،گفت: نظم و امنیت در سایه حضور پلیس خدمتگزار، امکان پذیر است.

سرهنگ "علی اصغر جمالی" در دیدار با امام جمعه اهل سنت کیش که به همراه روسای پلیس های تخصصی این فرماندهی صورت گرفت بر اهمیت تعامل و گسترش ارتباط نیروی انتظامی و اقشارمختلف جامعه به ویژه بومیان و صیادان جزیره مرجانی تاکید کرد.

در این دیدار فرمانده انتظامی ویژه کیش با تقدیر از حمایت های شیخ یعقوب شمس از نیروی انتظامی در زمان تصدی این فرماندهی توسط سرهنگ جهانبخش اظهار کرد: ساکنان جزیره کیش صاحبان اصلی کیش و مرزداران واقعی مرزهای آبی جزیره هستند.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی و کارکنان پلیس کیش ارادت خاص و ویژه ای به بومیان جزیره دارند و بر تعامل هر چه بیشتر نیروی انتظامی و دریابانی کیش با بومیان و صیادان جزیره تاکید کرد.

سرهنگ "علی اصغر جمالی" تصریح کرد: با تعاملات بیشتر خلاء های موجود از میان رفته و مشکلات برطرف می شود و نیروی انتظامی می تواند به عنوان سرباز ولایی وطن تمام قد در خدمت مردم باشد.

گفتنی است، حجت الاسلام والمسلمين "بهروز نجفي" نيز در اين جلسه با تشكر از تعامل خوب امام جمعه اهل سنت و بوميان كيش با پليس گفت: ما برادران شيعه و سني مي توانيم همچنان دشمن را با وحدت و همدلي در رسيدن به اهداف پليد خود ناكام گذاشته و به هيچ كس اجازه ايجاد تفرقه و نفاق نمي دهيم و توطئه را در نطفه خفه خواهيم كرد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون