نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/1      14:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:219


نسخه چاپی
افزايش 7 درصدي کشف مواد مخدر در همدان
گروه استان ها- همدان- فرمانده انتظامي استان از افزايش 7 درصدي کشف انواع مواد مخدر در 10 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت: با تلاش مجاهدانه ماموران انتظامی استان از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 5500 کيلو انواع مواد مخدر در  استان کشف شده است.

وی افزود : این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در استان از رشد 7 درصدی برخوردار می باشد که  نشان از تلاش جهادي، هوشمندانه و هدفمند همراه با روحيه انقلابي مجموعه پليس مبارزه با مواد مخدر استان است.

سردار کامرانی صالح گفت: گفتمان سازي در سطح استان در خصوص مخدر هاي جديد از قبيل گل به منظور ايجاد عزم استاني در امر پيشگيري و مقابله با این معضل در بين دستگاه هاي عضو شوراي هماهنگي، از ديگر تلاش هاي پليس مي باشد که در هدفمند و همسو نمودن اقدامات دستگاه ها بسيار موثر بوده است.

وی با اشاره به طرح های متعدد پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای جمع آوری معتادان متجاهر بیان داشت: امروز چهره زشت اعتياد (معتادان متجاهر) از سطح شهر همدان رخت بر بسته و امنيت اجتماعي و رواني پايداري در استان جاري است.

این مقام مسئول ادامه داد: ساماندهي معتادان متجاهر در مراکز موضوع ماده 15 و 16 ، برخورد با خرده فروشان مواد مخدر ، اجراي 814 جلسه آموزش همگانی با 63 هزار و 500 نفر فراگیران جامعه هدف از ديگر اقدامات پليس در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی در زمینه مواد مخدر در استان است.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به این که  اشراف اطلاعاتي پليس موجب شده که در عمليات ها رويکرد پيش دستانه در دستور کار قرار گیرد تا از این طریق ضربات مهلکي بر قاچاقچيان مواد مخدر وارد کنیم، گفت: اجراي 49 عمليات فرا استاني نشانگر عزم پليس استان همدان در مبارزه با باندها و شبکه های مواد مخدراست.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون