نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/1      15:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:692


نسخه چاپی
"اقدام عجیب پلیس" در جاده خوی – ماکو تکذیب شد
گروه ناجا- مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، استفاده پلیس از خودرو شهروندان برای کمین در مسیر قاچاقچیان کالا را در جاده خوی – ماکو تکذیب کرد.

 

 

به گزارش  خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات معاونت اجتماعی نیروی انتظامی اعلام کرد: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با عنوان " اقدام عجیب پلیس در جاده خوی – ماکو مبنی بر کمین برای قاچاقچیان کالا با استفاده از مردم"، موضوع سریعا توسط مبادی ذیربط بررسی و مشخص شد این فیلم به صورت هدفمند و به منظور حمایت از قاچاقچیان کالا، ضبط و در فضای مجازی پخش شده است.

بنا به اعلام مرکز اطلاع رسانی و ارتباطات ناجا، موضوع استفاده پلیس از خودروهای شهروندان به عنوان سد معبر صحت ندارد ، این در حالی است که قاچاقچیان کالا با مشاهده خودرو پلیس بلافاصله تغییر مسیر داده و با سرعت غیرمجاز در لاین مخالف رانندگی می کردند که به دلیل عدم توانایی راننده در کنترل خودرو،  با سه دستگاه خودروی عبوری تصادف  کرده که در نهایت یکی از خودروهای شهروندان به دلیل واژگونی از جاده خارج می شود.

طبق این گزارش؛ افراد متخلف شناسایی و تحت تعقیب پلیس بوده و قطعا با آنان برخورد قانونی صورت می گیرد؛ پلیس خادم مردم و در کنار آنان است و با هوشیاری و دقت لازم موضوعات را رصد و با خاطیان به شدت برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون