نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/3      13:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:296


نسخه چاپی
ناكامي سارقان در سرقت 800 راس دام
گروه استان ها – مرکزی – سارقان حين سرقت800 راس گوسفند در يكي از روستاهاي شهرستان ساوه در عمليات سريع پليسي دستگير شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " پرویز اسدی" فرمانده انتظامی شهرستان ساوه در تشریح جزئیات این خبر گفت: بعدازظهر روز گذشته در پي اعلام گزارشي از سرقت يك گله گوسفند در يكي از روستاهاي شهرستان در اطراف محور قديم "ساوه – همدان" بلافاصله برنامه ريزي عملياتي پليس شهرستان براي بررسي موضوع آغاز شد.

وي افزود: با حضور تيم هاي گشت انتظامي در محل مشخص شد كه چند نفر از دامداران روستا متوجه عدم پاسخگويي چوپان گله شده و با احتمال سرقت احشام، بلافاصله موضوع را به پليس گزارش مي كنند.

سرهنگ اسدي ادامه داد: با كمك اهالي روستا كه به منطقه آشنايي داشتند، سرانجام يكي از تيم هاي گشت انتظامي سه سارق احشام را كه با يك دستگاه خودروي پرايد در حال فرار از محل بودند را در عملياتي دستگير كردند و مشخص شد يكي از آنان چوپان گله است كه با سارقان همكاري دارد.

اين مقام انتظامي افزود: در ادامه عمليات پليس، يك دستگاه خودروي نيسان وانت حامل تعدادي از دام هاي سرقت شده نيز از سارقان كشف شد و با پيگيري هاي انجام شده 800 راس گوسفند، كه با ناكامي سارقان در بيابان هاي اطراف رها شده بود،  جمع آوري و به دامداران تحويل داده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان ساوه با اشاره به ادامه تحقيقات پليس در دستگيري ديگر همدستان سارقان دستگير شده افزود: يكي از مهم ترين مولفه ها در توفيق پليس در اين عمليات، گزارش سريع سرقت از طريق تلفن 110 و هم چنين همراهي اهالي روستا در دستگيري سارقان بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون