نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/3      16:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:795


نسخه چاپی
واژگونی تانکر حامل سوخت حادثه آفرید
گروه استان ها-یزد- شب گذشته یک دستگاه تریلی تانکر حامل سوخت "گازوئیل" در "رباط پشت بادام" دچار حادثه شد.

سرهنگ "مسعود قانعی" سرپرست پلیس راه استان یزد در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درباره جزئیات این خبر گفت: در ساعت 21 و10 دقیقه شب گذشته (دوم بهمن ماه) خبر واژگونی یک دستگاه تریلی تانکردار "هوو" به ماموران پلیس راه "یزد- طبس" اعلام شد .

وی افزود: ماموران بلافاصله در محل حاضر  و مشاهده کردند یک دستگاه تریلی تانکردار به دلیل نقص فنی پس از برخورد با 3 دستگاه خودرو پارک شده در کنار خیابان، تریلی از تانکر جداشده و پس از طی مسافتی و برخورد با یک دستگاه خودرو پراید و دیوار حیاط یک خانه  واژگون شده است.

قانعی افزود: تانکر جداشده از تریلی نیز بر اثر برخوردهای مداوم دچار آتش سوزی شده و این آتش سوزی به چند مغازه  و حیاط یک خانه سرایت کرده است.

سرهنگ قانعی با بیان اینکه با تلاش ماموران آتش نشانی و گروه های امداد و نجات، آتش پس از مدتی مهار شد. ادامه داد:در این حادثه فقط راننده خودرو مجروح و به بیمارستان منتقل شد که حال عمومی وی رضایت بخش است.

 سرپرست پلیس راه استان یزد در پایان با بیان اینکه خوشبختانه در این حادثه به فرد دیگری آسیب نرسیده است افزود: کارشناسان علت این حادثه را نقص فنی در سیستم ترمز این خودرو اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون