نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/6      15:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:223


نسخه چاپی
کشف بیش از 2 تن مواد افیونی با دستگیری 13 قاچاقچی در هرمزگان
گروه استانها – هرمزگان - فرمانده انتظامی استان از کشف 2 تن و 33 کیلو انواع موادمخدر و دستگیری 13 قاچاقچی مواد مخدر و سوداگر مرگ در 48 ساعت گذشته در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار"عزیزاله ملکی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت : ماموران انتظامی استان در اجرای طرح های مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، با پیگیری های شبانه روزی، اقدامات اطلاعاتی و اشرافیت کامل بر محورهای مواصلاتی استان در 48 ساعت گذشته موفق شدند،6 دستگاه خودرو سبک و سنگین و 2 دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر را شناسایی و 13 سوداگر مرگ را دستگیر کنند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت، 2 تن و 33 کیلو انواع موادمخدر از قاچاقچیان کشف شده، افزود : این مقدار مواد کشف شده شامل یک تن و 398 کیلو تریاک و 635 کیلو حشیش بوده که با تلاش و هوشیاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و ماموران انتظامی لنگه ، حاجی آباد و بندرعباس کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ، هدف پليس از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي را افزايش امنيت و آسايش عمومی شهروندان عنوان و تصریح کرد : پليس با به‌کارگيري تمام توان عملياتي و انتظامي خود در تامين نظم و امنيت شهروندان تلاش مي‌کند و لازم است شهروندان نيز ضمن رعايت نکات ايمني و امنيتي در پيشگيري از جرايم، هرگونه موارد مشکوک را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

سردار ملکی، ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم با پلیس در شناسایی و کشف جرایم و دستگیری مجرمان، خطاب به افراد فرصت طلب و قانون شکن گفت: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی و کشف جرایم، از این پس مجرمان و متهمان در امان نخواهند بود و با مجرمان با قاطعیت برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون