نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/6      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:342


نسخه چاپی
کشف 730 کیلو مواد مخدر در یک عملیات مشترک
گروه استان ها - بوشهر- فرمانده انتظامی استان گفت: پلیس مبارزه با موادمخدر استان در یک عملیات مشترک با استان هرمزگان 730 کیلو مواد مخدر را کشف کردند.

 سردار "خلیل واعظی" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس دربیان جزئیات این خبر اظهار داشت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش  شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر مشخص شد سوداگران مرگ، یک محموله موادمخدر را در ساحل شهرستان بندر لنگه تخلیه و قصد دارند به وسیله یک دستگاه سواری پژو به استان بوشهر منتقل کنند.

وی گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان اطلاعات دقیقی از فعالیت این باند در اختیار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان قرار دادند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: پس از انجام هماهنگی های لازم، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بندر لنگه موفق شدند خودروی مذکور را در محور مواصلاتی این شهرستان به استان بوشهر شناسایی و متوقف کنند.

سردار واعظی بیان داشت: در بازرسی از این خودرو 640 کیلو حشیش و 90 کیلوتریاک که به صورت ماهرانه ای در خودرو جاسازی کرده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان با قدردانی از همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه استان هرمزگان گفت: در این عملیات یک متهم دستگیر و برای ادامه تحقیقات به مقر پلیس انتقال داده شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون