نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/7      15:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:212


نسخه چاپی
كشف بیش از 2 تن و 400 کیلو انواع مواد مخدردر چهارمحال و بختياري
گروه استان ها - چهارمحال و بختیاری - فرمانده انتظامی استان از افزایش 17 درصدی کشفیات و كشف 2 تن و 483 کیلو انواع مواد مخدر طی 10 ماه گذشته در استان ،خبر داد.

 

 

سردار"غلامعباس غلامزاده"در مصاحبه با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در اجراي رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي در زمينه برخورد قاطع با پديده قاچاق و مبارزه بی امان با مواد مخدر، پليس استان به طور شبانه روز و با بسيج امكانات خود در تمام محورهاي مواصلاتي استان درحال مبارزه قاطع با قاچاقچيان مواد افیونی هستند.

ارشدترين مقام انتظامي استان بيان كرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان چهارمحال و بختیاری با كنترل محورهای مواصلاتی در اين زمينه توفيقات خوبي به دست آورده است.

رئيس پليس استان با اشاره به اقدامات برجسته فرماندهي انتظامي استان و افزایش 17درصدی کشفیات گفت: طي 10 ماه گذشته 2 تن و 438 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و 36 دستگاه انواع خودرو  توقيف شده است.

وي با اشاره به متلاشي شدن 34 باند مواد مخدر و افزایش 30 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزود: در اين مدت 2 هزار و 490 قاچاقچي دستگير و جهت پیگیری به مراجع قضائي معرفي شدند.

سردار "غلامزاده"درپايان با تقدير از تعامل و همكاري دستگاه هاي مسئول در زمينه برخورد با قاچاق مواد مخدر بر عزم جدي مسئولان و كاركنان نيروي انتظامي استان در راستاي مسئوليت هاي قانوني خود براي برخورد با پديده قاچاق مواد افیونی تاكيد كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون