نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/7      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:451


نسخه چاپی
کشف 120 کیلوگرم تریاک در کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از انهدام یک باند توزیع مواد و کشف 120 کیلوگرم تریاک در شهر کرمانشاه با تلاش ماموران خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا دلیری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه یک باند حرفه ای قاچاق، قصد انتقال مقدار زیادی مواد مخدر از استان های جنوبی کشور به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و شگردهای پلیسی، کامیون جاساز موادمخدر و یک دستگاه خودروی سواری که نقش اسکورت را داشت شناسایی و تحت مراقبت نامحسوس همکاران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفتند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در فرصتی مناسب و در یک عملیات ضربتی، ماموران نسبت به توقیف هر 2 دستگاه خودرو و دستگیری رانندگان آن ها اقدام کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ادامه داد: در بازرسی از کامیون، 120 کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد.

وی در ادامه از کشف 2 هزار و 138 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه خبر داد و گفت: این مقدار کشفیات در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 12 درصد رشد داشته است.

سرهنگ دلیری همچنین با اشاره به دستگیری بیش از 3 هزار خرده فروش مواد مخدر در استان نیز گفت: آمار دستگیری ها نیز 130 درصد نسبت به سال قبل رشد داشته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش به جمع آوری 2 هزار معتاد متجاهر از سطح استان نیز اشاره و اظهار کرد: این مقدار نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد رشد نشان می دهد.

سرهنگ دلیری در پایان از توقیف 284 دستگاه خودروی مربوط به قاچاقچیان و توزیع کنندگان مواد مخدر نیز خبر داد و گفت: این تعداد در مقایسه با سال قبل که 195 دستگاه بوده 46 درصد رشد نشان می دهد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون