نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/10      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:123


نسخه چاپی
سرباز نیروی انتظامی هستیم و به آن افتخار می کنیم
گروه استان ها - کردستان - ماموستا "شیرزادی" از علمای برجسته اهل سنت استان با تاکید بر همکاری و مشارکت مردم با پلیس در تامین امنیت، گفت: سرباز نیروی انتظامی هستیم وبه آن افتخار می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، ماموستا " ملا مصطفی شیرزادی" از علماء بزرگ اهل سنت کردستان و امام جمعه شهرستان مریوان در دیدار با فرمانده انتظامی استان گفت: امنیت کنونی جامعه مدیون تلاش و زحمات بی وقفه و شبانه روزی کارکنان نیروی انتظامی است.

وی با اشاره به ماموریت ها و فعالیت های متنوع وگسترده نیروی انتظامی در تامین امنیت جامعه، اظهار داشت: این نیروی خدوم در حوزه خدمات رسانی به مردم نیز یکی از سرآمدترین سازمان ها است.

امام جمعه مریوان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه نیروی انتظامی برای تامین امنیت جامعه نیازمند مشارکت مردم است، تاکید کرد: نیروهای انتظامی، مردم را حامی و پشتیبان  و اعتماد عمومی را نیز سرمایه خود می داند.

عالم بزرگ اهل سنت کردستان با اشاره به اینکه خود را سرباز نیروی انتظامی دانسته و به آن افتخار می کند، ادامه داد: مردم کردستان قدردان زحمات و تلاش های نیروی انتظامی هستند و به آن ارج می نهند.

سردار "علی آزادی" فرمانده انتظامی استان نیز در این جلسه با بیان اینکه حفظ امنیت مردم مهمترین وظیفه نیروی انتظامی است، اظهار داشت: نیروی انتظامی با کمال افتخار برای تأمین نظم، امنیت و خدمتگزاری به مردم با همه وجود تلاش می کند.

وی خاطر نشان کرد: مشارکت چهره های مذهبی و همکاری مردم با نیروی انتظامی در تولید امنیت مطلوب و پایدار مهم و تأثیرگذار است.

این مقام انتظامی افزود: خدمت به خلق در ردیف عبادت خداوند قرار دارد و بخش عظیمی از شکر نعمات خداوند از طریق خدمتگزاری و یاری رسانی به مردم تحقق پیدا می کند .

سردار آزادی امنیت پایدار را رمینه ساز رشد و توسعه کشور در عرصه های مختلف دانست و بیان داشت: امنیت حاصل خون شهدا است و نقطه به نقطه خاک اين منطقه آغشته به خون شهدايي است که عزت و سربلندي را براي ما به ارمغان آورده اند و اين شهدا نماد و چراغ هاي فروزاني هستند که راه را براي ما روشن مي کنند.

وی با اشاره به موفقیت ها و دستاوردهای پلیس جامعه محور در حوزه های مختلف تصریح کرد: موفقیت پلیس در سایه مشارکت مردم امکان پذیر است و بخش مهمی از موفقیت های پلیس در سایه همکاری و مشارکت مردم محقق می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون