نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/10      16:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:384


نسخه چاپی
دستگیری كلاهبردار 50 ميلياردي درخنداب
گروه استان ها- مركزي- فردي كه با تبليغ فروش 3 قطعه سنگ زينتي در فضاي مجازي، قصد كلاهبرداري 50 ميلياردي را داشت،در عمليات ماموران پليس شهرستان خنداب دستگير شد.

 

سرهنگ"عبدالرضا جودكي" فرمانده انتظامي شهرستان خنداب در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پليس ،گفت: پليس این شهرستان در تحقیقاتی از فعالیت و تبليغات فردی در فضاي مجازي براي فروش چند قطعه سنگ  زینتی در پوشش  الماس با خبر شدند و با هماهنگي انجام شده با مرجع قضائي موضوع به صورت ویژه در دستور کار پليس قرار گرفت.

وي اظهار داشت: پس از اقدامات فني و تخصصي ماموران پلیس امنيت عمومي شهرستان، فرد مذکور شناسايي شد و در زماني كه اين فرد در حال جابه جايي سنگ هاي زينتي براي فروش در يكي از شهرستان هاي همجوار بود، در عملياتي دستگير و 3 قطعه سنگ زينتي در بازرسي از خودروي او كشف شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در بازجويي هاي انجام شده مشخص شد كه اين فرد در حال انتقال اين 3 قطعه سنگ زينتي براي فروش به عنوان سنگ الماس به مبلغ 50 ميليارد ريال بوده است.

سرهنگ جودكي با بيان ارجاع پرونده متهم به مرجع قضائي از شهروندان خواست تا همواره در انجام معاملات و خرید و فروش اقلام از اعتماد به افراد ناشناس خودداری کرده و در صورت مواجهه با هرگونه مورد مشکوک، مراتب را در کوتاه ترین زمان ممکن، به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون