نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/11      12:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:410


نسخه چاپی
توقيف كاميون حامل 11 تن پارچه خارجی قاچاق
گروه استان ها - مركزي- جانشین فرماندهی انتظامی استان از توقيف یک دستگاه کامیون حامل 11 تن پارچه خارجی قاچاق به ارزش 6 ميليارد ريال در عمليات پليس در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان اراک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ " یوسف سپهوند " در تشريح اين خبر گفت: مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا همواره يکي از اولويت هاي اصلي در طرح ريزي هاي عملياتي پليس استان مرکزی بوده و به منظور پيشگيري از جابه جايي کالای قاچاق به صورت مستمر خودروهای حمل کننده کالا به نقاط مختلف کشور در سطح محورهای مواصلاتی را از سوی تیم های عملیاتی پلیس، مورد پايش و کنترل قرار مي گيرد.

وی ادامه داد: در تداوم اين گونه طرح هاي عملياتي، تيمي از ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان، در يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان اراك یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق را متوقف كرد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار داشت: در بررسي مدارك از سوی مأموران مشخص شد كه خودرو حامل 11 تن پارچه خارجی قاچاق، فاقد هرگونه مدارك معتبر گمركي، به ارزش تقریبی 6 ميليارد ريال است.

وی با اشاره به حمل محموله قاچاق توقیفی از یکی از استان های جنوبی به مقصد تهران افزود: در اين عمليات راننده خودرو دستگیر و پس از تشكيل پرونده قضائي به اداره مبارزه با قاچاق كالاي پليس آگاهي استان معرفي و با تكميل تحقيقات به دستگاه قضائی معرفي شد.

این مقام انتظامی در پایان با قدردانی از نقش مهم و اثرگذار شهروندان در انجام موفقیت آمیز مأموریت‌های مختلف پلیسی از آنان خواست تا به منظور حمايت از توليدات داخلي و مبارزه هدفمند با عرضه کالای قاچاق، همواره از خريد کالاهای قاچاق خودداري كرده و موارد مشكوك در این زمینه را نیز به فوريت هاي پليسي 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون