نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/11      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:701


نسخه چاپی
کلاهبرداری با قولنامه های جعلی
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه ای در قم خبر داد و گفت: متهمان با قولنامه هاي جعلی 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند.

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پي وقوع کلاهبرداري ملکي  و طرح شکایت در پايگاه يکم پلیس آگاهی استان قم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قم خاطرنشان کرد: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی، مخفیگاه 2 متهم این پرونده شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و طی بازرسی از محل، تعدادی مدارک و مبايعه نامه جعلي کشف شد.

سردار آقاخانی تصریح کرد: متهمان ابتدا منکر بزه انتسابی بوده اما سرانجام با مشاهده مدارک و مستندات پلیس لب به اعتراف گشوده و اذعان کردند علی رغم این که زمين هاي مذکور قابل فروش، تقسيم و تفکيک نبوده با قولنامه هاي ساختگي نسبت به خريدو فروش آن ها اقدام کرده اند.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کلاهبرداری 20 میلیارد ریالی افراد مذکور، گفت: نهایتاً با اعتراف متهمان به ارتکاب جرایمی همچون جعل امضاء، فروش مال غير و کلاهبرداري، به همراه پرونده تشکیل شده تحویل مراجع قضائی استان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون