نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/11/11      19:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:657


نسخه چاپی
936 کیلوگرم مواد مخدر در جیرفت کشف شد
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامی استان از متلاشی شدن باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 936 کیلوگرم مواد مخدر در جیرفت خبر داد.
 

سردار "رضا بنی اسدی فر" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت:ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان با همكاري پليس جیرفت طی عملیاتی مشترک و منسجم با انجام اقدامات اطلاعاتی دریافتند اعضاء باند تهیه و توزیع مواد مخدر قصد دارند محموله سنگین موادافیونی را از قاچاقچیان در مرزهاي جنوبي كشور تحويل و پس از دپو آن در یکی از روستاهای اطراف این شهرستان؛ این محموله  را طی چندین مرحله از طریق محورهای مواصلاتی استان به مرکز کشور منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: موضوع به صورت ویژه  در دستور کار پلیس مبارزه با موادمخدر قرارگرفت بنابراین به صورت شبانه روزی و نیز انجام گشت های نامحسوس، کلیه تحرکات این باند را تحت نظر گرفتند.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات پلیسی و اطلاعاتی؛ اعضاء باند، خودروهای مورد استفاده قاچاقچیان و نیز محل دپوی مواد را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: پس از اخذ مجوز قضائی، ماموران در عملیات ضربتی موفق شدند 586 کیلوگرم تریاک و 350 کیلوگرم حشیش را به همراه یک قبضه سلاح  غيرمجاز از مخفیگاه این باند کشف کنند .

وی خاطر نشان کرد: با متلاشی شدن این باند، 5 متهم دستگیر و به همراه يك دستگاه خوردو توقیفی تحویل مراجع قضائی شدند.

سردار"بنی اسدی فر" در پایان با بیان اینکه اقدامات قاچاقچیان دراستان به هيچ وجه از چشمان تيز بين پليس دور نخواهد ماند ، از شهروندان خواست: در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر سریعا مراتب را برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون