نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1397/10/6      10:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:3


نسخه چاپی
ضرورت رفع آسیب‌ها و آفات فضای مجازی به عنوان یک وظیفه دینی، انسانی و اجتماعی
گروه استان ها-قم- آیت الله " ناصر مکارم شیرازی" گفت: رفع آسیب‌ها و آفات فضای مجازی یک وظیفه دینی، انسانی و اجتماعی است، این آسیب‌ها هم به لحاظ دینی، هم به لحاظ اجتماعی و هم به لحاظ انسانی خسارت بار است و باید جلوی آن را گرفت.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، مرجع تقلید شیعیان در دیدار معاون وزیر ارتباطات در امور فضای مجازی، اظهار داشت: امروزه فضای مجازی حرف اول را در بسیاری از رویدادها می‌زند اگر این فضا ناسالم باشد، مابقی امور را نیز به ویرانی می‌کشاند و اگر سالم باشد مابقی امور را نیز اصلاح می‌کند.

 آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه باید در برابر آسیب‌های فضای مجازی هوشیار باشیم، بیان کرد: رفع آسیب‌ها و آفات این عرصه، یک وظیفه دینی، انسانی و اجتماعی است، این آسیب‌ها هم به لحاظ دینی هم به لحاظ اجتماعی و هم به لحاظ انسانی خسارت بار است و باید جلوی آن را گرفت.

وی با تاکید بر اینکه باید این فضا و راه‌های مقابله با آسیب‌ها و بهره گیری درست از آن را جدی بگیریم، افزود: در حال حاضر جوامع حاکم بشری، به عنوان پدیدآورندگان فضاهای مجازی روز به روز به دنبال برنامه‌ها و تحولات جدید هستند تا بتوانند همه چیز را قبضه کرده و در اختیار خود قرار دهند.

آیت الله مکارم شیرازی اضافه کرد: در چنین شرایطی نمی توان غافل نشست، وگرنه یک وقت بیدار می‌شویم و مشاهده می کنیم همه چیز ما را تحت تاثیر قرار داده و در اختیار  گرفته اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون